Wpis z mikrobloga

Sztuka przez duże S, piękny musical, bo tak to można nazwać, nie żałuję żadnej wydanej złotówki, Kuba tutaj potwierdza że jest jednym z najlepszych artystów w kraju i spokojnie odnalazłby się na scenie międzynarodowej, taki Lewandowski naszej rap gry, mimo że mało rapowe przedstawienie. Oby więcej takich person przebijało się do świata medialnego w Polsce.
#quebonafide #muzyka #gruparatowaniapoziomu #sztuka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@groovyK podzielam Twoje zdanie, coś pięknego. Mega dopracowany projekt, Quebo bardzo dobrze śpiewa. Dużo odniesień do tematów depresji i chorób psychicznych jak i szukania swojej ścieżki w życiu z czym w sumie się mocno utożsamiam.
  • Odpowiedz