Kupiłem takie cudo http://www.banggood.com/FQ777-124-Pocket-Drone-4CH-6Axis-Gyro-Quadcopter-With-Switchable-Controller-RTF-p-977881.html - ogólnie świetna zabawka, ale po 3 dniach latania quadcopter zaczął tracić moc, ma problemy ze wznoszeniem się i z czasem zaczyna powoli opadać, mimo pełnego gazu. Co może być tego przyczyną, bateria, silniczki, czy może coś innego?
#quadcopter #banggood
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam nowego (2 tygodnie) quadcoptera SYMA X5SC. Było wszystko gitara, idę teraz sobie polatać, a quadcopter się nie wznosi. Zauważyłem, że jeden z silników obraca się wolniej. Czego to może być wina? Mam go jeszcze 12-mc na gwarancji. Myślicie, że mi to w ogóle uwzględnią?
#drony #dron #quadcopter
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konradpodgorski: muszę przyznać, że nieźle sobie radzisz. Takim maluchem odlatujesz dosyć daleko i nie tracisz kontroli. Zawsze wiesz gdzie jest przód? Do tego flipy. Brawo :P
  • Odpowiedz
@kubako: czerwone jako tako, biale prawie w ogóle, jak przelatuję obok (bokiem) to w sumie po ledach nie wiedziałbym czy leci w bok czy na mnie.

Zamontowałem je na wtyki JST BEC więc jak uznam że się nie przydają to mogę łatwo odczepić
  • Odpowiedz
@Xava: na miejscu nawet nie bardzo będę miał kiedy latać, może na wiosnę sobie ściągnę. Jeszcze we wrześniu będę miał okazję, bo jedziemy z ekipą na konkurs IMAV 2015 w Niemczech.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem z dronem :D P-------------m tak dosyć porządnie nim o sciane, sufit, ziemie, kostke brukową, drzewa itd. xD i teraz jak nie ruszam gałką od kierunku to ciągnie go do mnie i lekko obraca w prawo chyba... Które śmigła się w takim razie będą wolniej kręciły? te blizej mnie chyba logicznie rzecz biorąc? :>

#dron #quadrocopter #quadcopter #problem
ibeafraidi - Mirki, mam problem z dronem :D P-------------m tak dosyć porządnie nim o...

źródło: comment_diA7WcXGvKYzUo3rkWE2TvFJVo47TpNv.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#budujedrona #drony #quadcopter

siedzę cały dzień w domu wyczekując na kurierów/listonosza a tu karteczka w drzwiach z awizo...

no nic lecę na pocztę już przed zamknięciem a tam dwie paczuszki co się okazało z zamówienia #banggood z Chin. Zamówiłem 8 lipca, a dzisiaj dotarły. Nie żebym narzekał bo też 8 lipca zamówiłem nylonowe tuleje z UK a tych nie widać, nie wspominając o LEDach z
konradpodgorski - #budujedrona #drony #quadcopter 

siedzę cały dzień w domu wyczek...

źródło: comment_y2uddXIHZ1G938mPgzYRF1scbTXcBPDE.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiejszy kurier przyniósł brakujące kable 20AWG, koszulki termokurczliwe 2mm, zipy i zapas konektorów XT60

Do jutra czekam na UBEC do zasilania FC i odbiornika i wtedy całość rozłożę by dodać dodatkowe 2 wyjścia na zasilanie go oraz czerwonych LEDów które mam nadzieję niedługo też dotrą. Dam ledy na tył aby nie tracić orientacji na większej odległości.

Cały czas czekam też na nylonowe tuleje, fajnie by było pozbyć się ciężkich nakrętek

#budujedrona
konradpodgorski - Dzisiejszy kurier przyniósł brakujące kable 20AWG, koszulki termoku...

źródło: comment_VtiP3zqcBISclIVakoLc7oeq6PheLjIh.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
pomysl z ledami super, kolega ma czerwone ledy od spodu i dobrze widac gdzie przod a gdzie tyl nawet jak jest na 60m
  • Odpowiedz