1. Da się zresetować zupełnie drona? Trimerry również? Wiem, że żyroskop resetuje się pociągając gałki w prawy dolny róg.
2. Jak skalibrować headless mod?
3. Jak w zasadzie zmienia się te dwa tryby szybki/wolny? Wciskając lewą gałkę?
4. Czym różni się trimmer 'Left sideward Fly' od 'Turn left' ? Jest jakiś poradnik jak najlepiej skalibrować dron? :D
5. Co taki np. hubsan x4 potrafi





























@psposki: Nie znam się na takich monitorkach pomóż jak wiesz, to też się dowiem czegoś :)