Niezależnie od końcowego wyniku nasi piłkarze ręczni spisali się wybornie. Dziękujemy im za serducho i walkę tym drobnym upominkiem od Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka.


Jak ktoś chcę wykopać to zapraszam TUTAJ

#pzpn #pilkareczna #mirkoreklama #boniek
cuberut - > Niezależnie od końcowego wyniku nasi piłkarze ręczni spisali się wybornie...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartoni: niesamowity człowiek. Wcześniej lubiłem Nocerino (ze względu na Milan), ale po tym wywiadzie jeszcze bardziej go cenię.

PS tylko prowadzący trochę taki nijaki.
  • Odpowiedz
Zbigniew Boniek w wywiadzie dla weszlo.com

"Wiecie co? Postanowiłem, że wiosną pojadę na mecz z kibicami którejś drużyny. Umówię się – przykładowo – z fanami Lecha, założę dresy, kaptur i z czystej ciekawości zobaczę, jak to wygląda. Czekają mnie niesamowite przeżycia. Tym kibicom trzeba stawiać pomnik! Wiem, że stu nie przestrzega żadnych reguł – jest to ból – ale nie można wszystkich oceniać tak samo."


#pilkanozna #kibice #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OsgnistyRydwan: Wydaje mis ię, że krytycy Bońka nie zauważają ile zmieniło się wokół PZPN. Sama atmosfera w związku wygląda z 5 razy lepiej niż za Laty, nie mówiąc już o kadrze, czy CLJ.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Dokładnie, oczywiście PZPN zmienia się zdecydowanie na lepsze i chwała za to, nie oznacza to, że nie popełnia błędów.

Dobrze, że są jeszcze tacy, którzy potrafią to wytknąć, a jednocześnie nie kompromitują się tysiącami kompletnie nietrafionych tez i którym w wyniku jakiegoś dziwnego rachunku wychodzi, że za Laty i Listkiewicza było lepiej.
  • Odpowiedz
No ale w tym wywiadzie nic nie padło tak naprawdę.


@Kristof7: Od Kołodziejczyka nie można wymagać zbyt wiele - taki z niego ekspert, że raka można dostać przez jego mądrości.
  • Odpowiedz
@martek-77: jeśli robisz z siebie odbiorcę to wiadomo, że "nikt ich nie kupi". Za mądrzy są ludzie w PZPNie, żeby zlecać produkcję koszulek (inwestować w nie), po to żeby się nie sprzedawały. Do jakiej grupy ludzi są one adresowane to już się można pytać marketingowców, którzy to wymyślili.
  • Odpowiedz