@PedroLeon: zastanawiałem się czemu reżysera filmowego zaprosili do studia. Przecież nie ma nic do powiedzenia ciekawego ale olśniło mnie. Przecież on ma na imię Janusz! Reprezentuje poglądy przeciętnego słonecznika.
  • Odpowiedz
kolejny zespół dolosowywany z ostatniego koszyka, na którym niezdobycie sześciu punktów w dwumeczu będzie uznawane za hańbę i klęskę.


tak po tych eliminacjach będzie można mówić o naszej kadrze, bo z Panem Nawałką, którego bardzo szanuję, za grę w Wiśle i wszystko co dla niej zrobił, jak i trenera, ale to nie jest dobry selekcjoner, tak samo było ze Smudą przy Euro 2012, klubowy bardzo dobry trener, mając kadrę 12-15 zawodników wprowadził
  • Odpowiedz
@PedroLeon: Przy takich meczach trudno powiedzieć, komu się bardziej kibicuje. Polsce, bo to jednak nasi i wypada, czy Gibraltarowi, bo to zaledwie garstka ludzi i gdyby osiągnęli sukces to byłaby międzynarodowa sensacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@manny_lanny: @jesse__pinkman: Szczęsny: Ostatnie eliminacje pokazały, że dla nas nie ma meczów łatwych i łatwiejszych albo trudnych i trudniejszych. Skoro nie potrafiliśmy wygrać w Mołdawii, to nie rozmawiajmy teraz o rywalach, tylko skupmy się na sobie.

Lewandowski: W reprezentacji wszyscy liczą mi gole, które strzeliłem, albo te, których nie zdobyłem. A przecież w kadrze najważniejszy jest wynik

Nawałka: Hubert Małowiejski powiedział, że Gibraltar jest zbliżony poziomem sportowym do
  • Odpowiedz
W Pucharze Polski jest drużyna, która awansowała do 1/16 finału nie rozgrywając żadnego meczu:

-runda przedwstępna - walkower - przeciwnicy wycofali się z rozgrywek

-runda wstępna - wolny los

-I
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgłaszał ktoś może listy już na nowy sezon do rozgrywek za pomocą tego systemu od #pzpn ?

Bo zastanawia mnie czy coś bład u mnie jest że wygenerowane pdf są bez dat czy też ogólnie mają to spierniczone.

#pilkanozna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takjakby23: bylem gdzies kolo ~2000 roku na A klasie tam w okolicach to wyniosłem niezbyt miłe wspomnienia ( jakiś dziadek prawie przyfanzolił mi parasolką przez łepetyne :D ).

Ogólnie miałem też wrażenie że tam u was dużo mniej klubów jest ( może to wynika z specyfiki regionu ).
  • Odpowiedz
Polscy napastnicy w formie. Tym razem hat-trick Sobiecha w meczu z Crveną Zvezdą. Drugi gol przepiękny (oglądajcie od 4:25). #mecz #pilkanozna

Lewandowski, Biliński, Milik i Sobiech w formie. Gibraltar może drżeć #pzpn
P.....n - Polscy napastnicy w formie. Tym razem hat-trick Sobiecha w meczu z Crveną Z...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach