Konsolowe Mirunie

Ma ktoś może fife 2004 czy 2005 na starego poczciwego xboxa do odsprzedania albo wersje przenośną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdzie tego nie ma.. w zatoce sucho, chomik
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Udało mi się znaleźć już trzecią grę wydaną po polsku w oficjalnej dystrybucji na PSXa, a jest nią kolejna część Hugo. Swoją drogą przy okazji pisania wpisu dowiedziałem się, że ten teleturniej z Hugo na Polsacie co kiedyś leciał (pewnie #gimbynieznajo), aktualnie powtarzają na ATM Rozrywka, jakby ktoś chciał powspominać ;)

Hugo mówi nam "dzień dobry" po raz drugi

#strefapsx #psx #playstation #
Tortex - Udało mi się znaleźć już trzecią grę wydaną po polsku w oficjalnej dystrybuc...

źródło: comment_3kDcDvJ9IowUIv2rNyLYXHJ0hZr43Wv6.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypróbowałem emulator #pcsx2 od #ps2 / #psx. Czy te gry naprawdę tak paskudnie wyglądały, czy to ten emulator coś knoci? Krawędzie obiektów są strasznie rozpixelowane, jak przy zerowym antyaliasingu. Patrzeć się na to nie da.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak troche knoci. Ale najbardziej knoci telewizor lcd. Mimo wszystko grafika sie strasznie zestarzala . Zagraj w god of war na ps2 ladna grafika
  • Odpowiedz