#pytanie #medycyna #choroby #tarczyca #pomoc #zdrowie
Hej mirki. Mam problem. Mój lekarz jest mało rozmowny, a ja zapominalski.
Otóż rano źle się czuje(mdłości,chęć spania brak siły psycho-fizycznie, czuje się jak wrak)
Wszystko to znika po drzemce. Czasem pomaga samo leżenie(głównie na plecach), ale na krotko i z gorszymi efektami.
Czy to wszystko jest spowodowane niedoczynnością tarczycy?
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki i wegierki. O nic poważnego nigdy nie #prosba , ale koleżance spłonął dom. Wiem, że dużo w was empatii, więc wrzucę link i jeśli ktoś chciałby #pomoc to byłbym mega wdzięczny. Nawet plus, aby to wysłać w gorące jest czymś ważnym i może zwiększyć zasięg. Koleżanka całkiem spoko #rozowypasek a szkoda jak cholera. Ja na grillu, wy zapewne też, a ona takie sprawy znosić musi,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piszesz o koleżance w oryginalnym wpisie a teraz o 70 facecie ? Rozumiem,że to jej dziadek,ojciec, whatever...
Tak czy siak 70 lat to nie poradnia geriatryczna i ma się świadomość pewnych nieprzewidzianych sytuacji.
Tak czy siak po ptakach, a sam od siebie dołożę cegiełkę gdyż warto pomagać :)
  • Odpowiedz
Witam Mireczki,

Znalazłem sposób na pobieranie plików z pan.baidu bez konta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy zainstalować odpowiedni skrypt do przeglądarki (testowane na google chrome).
1.Instalacja menadżera skryptów:
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jestem niezmiernie wdzięczny @postrachNocnegoSzczura za #pomoc z pieprzonym Lenovo z tego wpisu:

http://www.wykop.pl/wpis/23779033

Siedział ze mną kilka godzin, przy czym finalnie rozwiązaliśmy nie jeden problem, a i dowiedziałem się też przy okazji kilku ciekawych rzeczy. Nie chciał też żadnych pieniędzy, ale przecież zwyczajnie głupio by mi było tak fachowej i skutecznej pomocy jakkolwiek nie wynagrodzić XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pherun: "Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą, a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu, lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony."
  • Odpowiedz

Mam 4 euro na Steamie i nie wiem co z nimi zrobić (ostatnio nie mam w co grać)

  • Kupić Car Mechanic Simulator 2015 12.1% (4)
  • Zaoszczędzić na coś innego 84.8% (28)
  • Kupić coś innego (sugestie można pisać pod postem) 3.0% (1)

Oddanych głosów: 33

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki, prośba wielka do Was, kiedyś był wykop z teledyskiem, jednej pewnej, ślicznej, rudej ukrainki, niestety znaleźć nie mogę. Może ktoś ma jakieś pomysły o kogo mogło chodzić? Dodam, że dziewczyna poza tym jednym teledyskiem miała sporo amatorskich filmików na YT gdzie śpiewała.
#pomoc #muzyka #ukrainka #teledysk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuję pomocy znajomy utkwił w Holandii znajduje się na ul. Stationsplein Dordrecht miejscowość ma czerwony płaszcz brodę 25 lat ma na imię Marcin prostować go trzeba powerbankiem prawdopodobnie ew. Telefonem #holandia #pomoc #emigracja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#origin #pcmasterrace #bank #pomoc
wczoraj próbowałem zakupić origin access przy pomocy jednej z kart. Nie zaakceptowalo mimo tego że próbowałem to zrobić 3 razy. Ale mimo to na karcie pokazało się że ktoś to zrobił 15 razy. O co chodzi? Trwało to minute, dwie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, muszę kupić laptopa i teraz tak;

Ma to być lapek głównie do pracy, może jakiś programów, filmów itd. Nie do gier, to na pewno. Nie zależy mi na jakiejś over9000 TB pamięci, bo i tak poza dokumentami, programami i jakimiś pojedynczymi plikami, raczej wiele na kompie nie trzymam. Przez 8 lat, na poprzednim kompie chyba nie miałem więcej niż 100GB zajętej pamięci.

Granica, to 2500 złotych, najlepiej matowa matryca (przy błyszczącej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sil3nt Tak jak mówi Mirek wyżej, Thinkpad albo i5 z HDD, przy bebechach i tak nic nie pogrzebiesz bo grafika i procesor są lutowane do płyty głównej, dlatego jak dla mnie lepszą opcją wydaje sie i5 z HDD, dysk wymienisz, procesora już nie (a przynajmniej w tych nowszych laptopach)
  • Odpowiedz