Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@ConorMG szukasz sczęścia?
Mireczki i wegierki. O nic poważnego nigdy nie #prosba , ale koleżance spłonął dom. Wiem, że dużo w was empatii, więc wrzucę link i jeśli ktoś chciałby #pomoc to byłbym mega wdzięczny. Nawet plus, aby to wysłać w gorące jest czymś ważnym i może zwiększyć zasięg. Koleżanka całkiem spoko #rozowypasek a szkoda jak cholera. Ja na grillu, wy zapewne też, a ona takie sprawy znosić musi,
- 1
@cfanyantek: Żeby nie było,że się czepiam, ale ludzie ubezpieczenia na domy nie mają ?
- 1
Piszesz o koleżance w oryginalnym wpisie a teraz o 70 facecie ? Rozumiem,że to jej dziadek,ojciec, whatever...
Tak czy siak 70 lat to nie poradnia geriatryczna i ma się świadomość pewnych nieprzewidzianych sytuacji.
Tak czy siak po ptakach, a sam od siebie dołożę cegiełkę gdyż warto pomagać :)
Tak czy siak 70 lat to nie poradnia geriatryczna i ma się świadomość pewnych nieprzewidzianych sytuacji.
Tak czy siak po ptakach, a sam od siebie dołożę cegiełkę gdyż warto pomagać :)
591
Człowiek ratuje kota, który wpada do wody

Po tym jak uciekając zostaje podcięty przez swojego rywala, który go goni.
z- 46
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Witam Mireczki,
Znalazłem sposób na pobieranie plików z pan.baidu bez konta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy zainstalować odpowiedni skrypt do przeglądarki (testowane na google chrome).
1.Instalacja menadżera skryptów:
Znalazłem sposób na pobieranie plików z pan.baidu bez konta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy zainstalować odpowiedni skrypt do przeglądarki (testowane na google chrome).
1.Instalacja menadżera skryptów:
@chuckk: działa jeszcze ?
Gdzie na nfz w wawie wyrwa mi ósemke lub dadzą jakieś znieczulenie dzisiaj?
#nfz #warszawa #kiciochpyta #pomoc
#nfz #warszawa #kiciochpyta #pomoc
@Ulubiona pechowo, współczuję. Trzymaj się.
Mirki, jestem niezmiernie wdzięczny @postrachNocnegoSzczura za #pomoc z pieprzonym Lenovo z tego wpisu:
http://www.wykop.pl/wpis/23779033
Siedział ze mną kilka godzin, przy czym finalnie rozwiązaliśmy nie jeden problem, a i dowiedziałem się też przy okazji kilku ciekawych rzeczy. Nie chciał też żadnych pieniędzy, ale przecież zwyczajnie głupio by mi było tak fachowej i skutecznej pomocy jakkolwiek nie wynagrodzić XD
http://www.wykop.pl/wpis/23779033
Siedział ze mną kilka godzin, przy czym finalnie rozwiązaliśmy nie jeden problem, a i dowiedziałem się też przy okazji kilku ciekawych rzeczy. Nie chciał też żadnych pieniędzy, ale przecież zwyczajnie głupio by mi było tak fachowej i skutecznej pomocy jakkolwiek nie wynagrodzić XD
konto usunięte via Android
- 4
Mirki z #gdynia polecacie jakieś lokale gdzie można dobrze zjeść w rozsądnej cenie?
#kiciochpyta #pomoc #trojmiasto
#kiciochpyta #pomoc #trojmiasto
- 1
za szybko wyczerpałem transer internety w #tmobile (abonament), a ponad 40gb już nie mogę zwiększyć limitu. Idzie jakoś chociaż te 2GB dodatkowo dołożyć kupując internet na kartę?
#komorka #net #pytaniedoeksperta #pomoc
#komorka #net #pytaniedoeksperta #pomoc
2
historia o "hakerze" pomocy ! ; p
Witam, kiedyś natknąłem się w internecie na ciekawą i intrygującą historie o "hakerze" w skrócie pewien absolwent harvardu trafił bodajże do szpitala gdzie przekonywał lekarza, że nie jest wariatem, opowiedział mu historie o pewnej teorii polegającej na tym, że cały świat można przyrównać...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
@fabru: Ogólne:)
- 0
@kaska78915: Ok, dzięki i powodzenia :)
- 1
Wykopki, prośba wielka do Was, kiedyś był wykop z teledyskiem, jednej pewnej, ślicznej, rudej ukrainki, niestety znaleźć nie mogę. Może ktoś ma jakieś pomysły o kogo mogło chodzić? Dodam, że dziewczyna poza tym jednym teledyskiem miała sporo amatorskich filmików na YT gdzie śpiewała.
#pomoc #muzyka #ukrainka #teledysk
#pomoc #muzyka #ukrainka #teledysk
konto usunięte via Android
- 3
@Wilkudemoner niestety mam daleko. Znalazł się?
- 1
@greenlud tak jest git już wszystko ok
- 1
#origin #pcmasterrace #bank #pomoc
wczoraj próbowałem zakupić origin access przy pomocy jednej z kart. Nie zaakceptowalo mimo tego że próbowałem to zrobić 3 razy. Ale mimo to na karcie pokazało się że ktoś to zrobił 15 razy. O co chodzi? Trwało to minute, dwie
wczoraj próbowałem zakupić origin access przy pomocy jednej z kart. Nie zaakceptowalo mimo tego że próbowałem to zrobić 3 razy. Ale mimo to na karcie pokazało się że ktoś to zrobił 15 razy. O co chodzi? Trwało to minute, dwie
@Ghooz: Jaki bank? Masz odpowiednie limity na transakcje internetowe/korespondencyjne na karcie?
To blokady, powinny same zejść do 14 dni.
O co chodzi?
To blokady, powinny same zejść do 14 dni.
20
Organizacja charytatywna pomaga inwalidom w masturbacji

- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
566
Kucyk, o którego nikt nie dbał od 10 lat

Ten kucyk był tak zaniedbany, że w zasadzie nie mógł się nawet samodzielnie poruszać. Na szczęście znalazł na swej drodze ludzi, którzy mu pomogli. Film z happy endem!
z- 44
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, muszę kupić laptopa i teraz tak;
Ma to być lapek głównie do pracy, może jakiś programów, filmów itd. Nie do gier, to na pewno. Nie zależy mi na jakiejś over9000 TB pamięci, bo i tak poza dokumentami, programami i jakimiś pojedynczymi plikami, raczej wiele na kompie nie trzymam. Przez 8 lat, na poprzednim kompie chyba nie miałem więcej niż 100GB zajętej pamięci.
Granica, to 2500 złotych, najlepiej matowa matryca (przy błyszczącej
Ma to być lapek głównie do pracy, może jakiś programów, filmów itd. Nie do gier, to na pewno. Nie zależy mi na jakiejś over9000 TB pamięci, bo i tak poza dokumentami, programami i jakimiś pojedynczymi plikami, raczej wiele na kompie nie trzymam. Przez 8 lat, na poprzednim kompie chyba nie miałem więcej niż 100GB zajętej pamięci.
Granica, to 2500 złotych, najlepiej matowa matryca (przy błyszczącej
@sil3nt: kup używanego (poleasingowy/powystawowy itp) thinkpada z i5 i ssd (trochę dłużej na baterii popracujesz)
- 1
@sil3nt Tak jak mówi Mirek wyżej, Thinkpad albo i5 z HDD, przy bebechach i tak nic nie pogrzebiesz bo grafika i procesor są lutowane do płyty głównej, dlatego jak dla mnie lepszą opcją wydaje sie i5 z HDD, dysk wymienisz, procesora już nie (a przynajmniej w tych nowszych laptopach)




















Hej mirki. Mam problem. Mój lekarz jest mało rozmowny, a ja zapominalski.
Otóż rano źle się czuje(mdłości,chęć spania brak siły psycho-fizycznie, czuje się jak wrak)
Wszystko to znika po drzemce. Czasem pomaga samo leżenie(głównie na plecach), ale na krotko i z gorszymi efektami.
Czy to wszystko jest spowodowane niedoczynnością tarczycy?