• 2
@lexico: można coś skrytykować w konstruktywny sposob, a można w złośliwy - tak jak zrobiles to ty.

Nie będę nawiązywać do wszystkiego, bo nie każdej osobie musi się podobać to co tworzę i szanuję to.

Chłopiec z serem to tak naprawdę karteczki, wiec super, bo duzo osób myliło go z serem, wiec jeśli dla ciebie są nimi, to dla mnie świadectwo ze się jednak udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie widzę w obrazach żadnych emocji


@lexico: i na tym cały wywód można zacząć i zakończyć, nie czujesz, nie rozumiesz indywidualnego podejścia autora i jego "niedoskonałości" warsztatu, nie akceptujesz go w takim rozwiązaniu formalnym i tyle. Nie można nikogo zmuszać do lubienia takiej formy wyrazu, ale nie można też forsować jedynej słusznej metody przedstawiania rzeczy. Nikt nie zmusza do lubienia Van Gogha, ale nie ma wątpliwości- że zniekształcenia barwne jak
  • Odpowiedz
  • 1
@kostucha: Dzięki! Docelowo to mają być karteczki samoprzylepne, ale i tak muszę wydobyć strukturę.
Maluj maluj, ja maluje bo to moja praca wiec nie mam wyjscia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz