Wielokrotnie w studiu byłem świadkiem jak producenci potrafią przekuć swoje doświadczenie w istne dzieło


@lilitch123: Wielokrotnie byłeś w studiu i nawet nie wiesz, że to nie producent zajmuje się mixem?

Nie jestem profesjonalnym inżynierem dźwięku, jednak zajmuję się tym hobbystycznie od paru lat. Wielokrotnie robiłem mix/mastering dla mniejszych raperów, a ty chcesz mi wmówić, że mixem da się zrobić pro-rapera z beztalencia? XD

Proszę bardzo - ściągnij FL, zcrackuj Antaresa
  • Odpowiedz
TATO DAJ MI NA TELEDYSK

TELEDYSK|? ZNOWU?

NOO TAKI FAJNY, TYLKO 50 TYSIĘCY

TYLE TO CI NIE DAM, A OCZYM TO?

NO O BLOKACH I O MOIM CIĘŻKIM DORASTANIU

SYNEK PRZECIEŻ TY WSZYSTKO MIAŁEŚ
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Te 100k wyswietlen które zrobi remix z pewnoscia zapewni sławe na wieki.


@marcin-kosobudzki: Przy tych 100k wyświetleniach wystarczy, że się czymś wyróżnisz i ludzi zainteresujesz to ludzie sami ci promo dalej pociągną.
  • Odpowiedz
@marcin-kosobudzki: no ale to jest też to o czym ja mówie właśnie, jeżeli nie są w stanie zainteresować sobą ludzi to im nawet największe wytwórnie nie pomogą, zobacz sobie na SBM Starter, dzięki któremu się Mata czy Fukaj przebili, a było tam też wieelu innych o których już nic prawie nie słychać, takie akcje czy wytwórnie dają jedynie szanse na pokazanie się, to czy staniesz się popularny zależy już tylko
  • Odpowiedz
Mata - Patoreakcja

Mata swoim nowym singlem zdobył w 24h ponad 2,6mln wyświetleń na youtube, co sprawia, że przebił aktualny muzyczny rekord wyświetleń w 24h należący do Taco Hemingwaya (2,5mln Polskiego Tanga).

Mata pozamiatał ( ͡ ͜
harnas_sv - Mata - Patoreakcja

Mata swoim nowym singlem zdobył w 24h ponad 2,6mln ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do ludzi krytykujących Mate, to nie jest żaden idol lewicy, to jest po prostu głos młodego pokolenia. Pis w-----a całą młodzież i to niezależnie od tego jakie kto ma poglądy, z wersami Maty zgodzi się zarówno wyborca Konfederacji jak i Lewicy. Zluzujcie majty bo tak po prostu wygląda rzeczywistość.
#rap #polskirap
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki będzie dziś nagłówek w TVP w związku z najnowszym kawałkiem Maty?

Zachęcam do pisania własnych propozycji.


#heheszki #tvpis #tvp #mata #polskirap

Jaki będzie nagłówek dziś w TVP w nawiązaniu do Maty

  • Urywek w innym video -instrybutor,mata,spiseg po 3.7% (4)
  • Młody raper demoralizuje swoich rówieśników 11.0% (12)
  • Matczak senior wychował syna w nienawiści do RP 28.4% (31)
  • Zachęta do zamachu na życie i zdrowie Kurskiego 2.8% (3)
  • Opozycja przez artystów zachęca do zamachu stanu 14.7% (16)
  • Poziom muzyki spadł(za PO), przykładem może być... 2.8% (3)
  • Tusk,Mata-4litery.Przypadek?Zakulisowe działaniaPO 3.7% (4)
  • MłodzieżPiS:kwiaty,uśmiechy,kościół. Młodzież PO: 3.7% (4)
  • Jacek Kurski doznał urazu szczęki 9.2% (10)
  • Nic nie powiedzą ani nie napiszą 20.2% (22)

Oddanych głosów: 109

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pro8l3m to jest taki anthem dla gości którzy nie maja legalnej pracy, pracują w wieku 35 lat w pizzerii na czarno i zeby poczuć się lepiej i bardziej groźnie to ubierają jakieś dresy i puszczają głośno z auta w którym dorabiają na uberze kaza Bałagane udając ze maja cokolwiek wspólnego z tym stylem zycia. Zapytani przez ludzi czym się zajmują odpowiadają bardzo gangstersko ze „kręcą jakieś lody na boku” z lekkim uśmiechem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@incydentkawowy: Jaki "poziom zmyślania" znowu, przecież Oskar w prawie żadnym kawałku nie nawija o sobie, daje storytellingi, kawałek Molly z płyty "PRO8L3M" jest częścią konceptu opowiadania o szybkim życiu i o tym jak się ono zazwyczaj kończy. Filmów i seriali gangsterskich też pewnie nie oglądasz bo co ten De Palma nawymyślał sobie znowu...
  • Odpowiedz