@MaikeloByalkovo: Wszędzie i nawet nie podziękują polskiemu panu, że mogą przechadzać się polskim chodnikiem, wdychać polskie powietrze i pracować w polskim januszeksie. Jeszcze mają czelność gadać między sobą po ukraińskiu.

Czy to jeszcze Polska?
  • Odpowiedz