@Kusti: nie oznacza że jesteś słaby - próbka za mała. Na micro nie opłaca się za bardzo blefować bo często i tak Cię sprawdzą jak maja jakikolwiek draw albo najniższą parę.
  • Odpowiedz
I to by było na tyle z mojego grania, nie będzie grindowania bo muszę odpocząć kilka dni od gry jak zawsze po takich batach. Nie wiem jak to jest, że NL5 gram swobodnie i jest ok, a jak wejdę tylko na dyszki to mnie leją z każdej strony :/

#p---r
Lanza - I to by było na tyle z mojego grania, nie będzie grindowania bo muszę odpoczą...

źródło: comment_rjQLUrGaaZxYvi9jR3rUpXilIasuvMw9.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co się o--------a, tydzień grania i właśnie jestem chip leaderem w $100k Privillege Freeroll przy 43 graczach left, mam nadzieję że tego nie s-------e
#p---r
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lunada: Niestety nie moge tutaj napisac, mam scisle wytyczne ze ceny moge podawac tylko dla zalogowanych na stronie - wolalbym tego nie lamac, dlatego jestesmy jedyna strona ze znikami obecnie.

Kody po znizce kosztuje nowe mniej/wiecej tyle co uzywki z drugiej reki.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pokerbreak: bo komentujący jest mocno flegmatyczny i sepleniący. Seplenienie bym zniósł ale:

-> flegmatyzm i ociężałość
-> dźwięki otoczenia (wiszczący wiatrak i klikanie myszy)

Idea świetna ale póki co wykonanie jest... Polskie :) Trzymam kciuki za rozwój i szerzenie słusznych idei. Zostawiam włączoną kartę w tle i wyłączam ublocka więc gońcie reklamami co jakiś czas na lepszy sprzęt lub osobę, która poprawnie zmontuje wam "studio" z tego co macie.
  • Odpowiedz
@Laliqu: Ja sobie mówię, że przecież i tak to odrobię, ale niesmak pozostaje. Kiedyś rozbijałem szklanki po pokoju, ale to już za mną.
Poza tym zawsze warto mieć w głowie np. takiego Franczaka, który został bubble boyem SHR za $100k z AA. Przy nim moje suckouty na NL2 nic nie znaczą.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie kupić książke Harrington o Holdem najlepiej po polsku? Tak wiem w internecie, ale chodzi mi o jakiś sprawdzony sklep. Może któryś z mirków ostatnio zamawia, albo ktoś ma do sprzedania?
#p---r
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polik95: jest tyle darmowej wiedzy jesli chodzi o podstawy a Ty ksiazek szukasz, ktore i tak Ci nie pomogą bo nie ogarniasz najprostszych rzeczy skoro ciągle przegrywasz

TOP LEL
  • Odpowiedz