PKEEE #pkeeee
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

josedra52
via iOS- 1
Orlen ja #pkeeee
konto usunięte via Android
- 9
------------------Pkeeeeeee
-----------------e-------e-------e
---------------e---------e---------e
-------------e-----------e----------e
-------------eeeeeeeeeeeeeee
-------------e------------------------e
-----------------e-------e-------e
---------------e---------e---------e
-------------e-----------e----------e
-------------eeeeeeeeeeeeeee
-------------e------------------------e
@Anon_wluj: mu synku muuu
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@thePiter: Fakt, wszędzie ten francuski szrot, jakaś plaga normalnie.
- 2
- 13
Heja Wykopki!
Czas na wyniki konkursu! Oglądajcie film do końca :-)
Nie spodziewałem się tyle plusów i w przyszłości postaram się zrobić więcej #rozdajo . Być może teraz coś ze Szwajcarii, o której teraz robię materiał :-)
Bardzo
Czas na wyniki konkursu! Oglądajcie film do końca :-)
Nie spodziewałem się tyle plusów i w przyszłości postaram się zrobić więcej #rozdajo . Być może teraz coś ze Szwajcarii, o której teraz robię materiał :-)
Bardzo

- 3
Losowanie odbyło się za pomocą http://mirkorandom.x25.pl/, poniżej oficjalne wyniki
Wołam zainteresowanych :-) @MirabelleCooper @Mateko @Beer_Is_Good_For_You
Wołam zainteresowanych :-) @MirabelleCooper @Mateko @Beer_Is_Good_For_You
źródło: comment_zkHPxjIMpQBbRBGkXLNFXq96mzXZdRvC.jpg
Pobierz- 1
@cccn: Wygrałeś :D
- 3
PKEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 1
@dusiaczkowo: ale to wtedy wyjdzie POPKEEE, DOPKEEE ( ͡° ͜ʖ ͡°), W1PKEEE, itd.
D0 MAJA lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
D0 MAJA lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@e-w-a: myślę że D0PKEE wywołałoby mnóstwo uśmiechow na trasie hehe
Ja jesio ne
#pkeeee
#pkeeee
- 0
@PanZdzislaw: no co Ty
@piotreeek Ty już doma?
- 1
@Adriian321: jesio ne
- 189
Czy wykopowicz to ta osoba z klasy która ciągle powtarza ten sam jeden nieśmieszny żart bo niby taki śmieszek i poczucie humoru?
Pisanie "pkeee" i całej reszty naprawdę nie jest już śmieszne
#oswiadczenie #pkeeee
Pisanie "pkeee" i całej reszty naprawdę nie jest już śmieszne
#oswiadczenie #pkeeee
- 2
Mirasy chyba znalazłem sposób na naprawienie polskiej gospodarki, oceńcie. Jak wiadomo, w naszym kraju jest problem roszczeniowych matek i życia na socjalu. Przez rozdawnictwo jesteśmy technologicznie, kulturowo i społecznie w plecy. Nie mówiąc już o gospodarce. A co gdyby osobom, które są zdolne do pracy i nie mają zaświadczenia, że jest inaczej zmniejszyć te wszystkie zasiłki i zamiast tego wprowadzić tzw. "pracowe"? Dodatkowe pieniądze wypłacane przez państwo za lata pracy. 100zł za
odatkowe pieniądze wypłacane przez państwo za lata pracy. 100zł za rok pracy.
@koira: A kto by to finansował?
@koira: Ale już ustaliliśmy ze państwo nie ma swoich pieniędzy.
Proponujesz abym pracując oddawał kasę w podatkach i dostawał z powrotem w "premii panstwowej".
Obawiam się że byłby to system płacenia pod stołem, i lewego zatrudnienia.
Proponujesz abym pracując oddawał kasę w podatkach i dostawał z powrotem w "premii panstwowej".
Obawiam się że byłby to system płacenia pod stołem, i lewego zatrudnienia.
- 6
Pkeeee #pkeeee
Doma ja
#pkeeee
#pkeeee
- 5
Jedyny prawilny #pkeeee
źródło: comment_3ozUrvNCQdhHJK75C2DnmKcYI97bewx1.jpg
Pobierz























źródło: comment_bz04jh0lKXMJDenkkplyINglqmBeDt46.jpg
Pobierz