------------------Pkeeeeeee
-----------------e-------e-------e
---------------e---------e---------e
-------------e-----------e----------e
-------------eeeeeeeeeeeeeee
-------------e------------------------e
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Heja Wykopki!

Czas na wyniki konkursu! Oglądajcie film do końca :-)

Nie spodziewałem się tyle plusów i w przyszłości postaram się zrobić więcej #rozdajo . Być może teraz coś ze Szwajcarii, o której teraz robię materiał :-)

Bardzo
onigiritv - Heja Wykopki!

Czas na wyniki konkursu! Oglądajcie film do końca :-)

...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PKEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wykopowicz to ta osoba z klasy która ciągle powtarza ten sam jeden nieśmieszny żart bo niby taki śmieszek i poczucie humoru?

Pisanie "pkeee" i całej reszty naprawdę nie jest już śmieszne

#oswiadczenie #pkeeee
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy chyba znalazłem sposób na naprawienie polskiej gospodarki, oceńcie. Jak wiadomo, w naszym kraju jest problem roszczeniowych matek i życia na socjalu. Przez rozdawnictwo jesteśmy technologicznie, kulturowo i społecznie w plecy. Nie mówiąc już o gospodarce. A co gdyby osobom, które są zdolne do pracy i nie mają zaświadczenia, że jest inaczej zmniejszyć te wszystkie zasiłki i zamiast tego wprowadzić tzw. "pracowe"? Dodatkowe pieniądze wypłacane przez państwo za lata pracy. 100zł za
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koira: Ale już ustaliliśmy ze państwo nie ma swoich pieniędzy.
Proponujesz abym pracując oddawał kasę w podatkach i dostawał z powrotem w "premii panstwowej".
Obawiam się że byłby to system płacenia pod stołem, i lewego zatrudnienia.
  • Odpowiedz