Wszystko
Najnowsze
Archiwum
J----a Norwegia
#pekin2022
#pekin2022
Biathlon jest cudowny
#pekin2022
#pekin2022
Pojeździłbym na nartach #pekin2022
Szczerze? Norweg chyba wygra , oni jeżdżą na tych nartach od dziecka
#pekin2022
#pekin2022
oni jeżdżą na tych nartach od dziecka
@Adrian090298: Takich krótkich? I od jakiego dziecka??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Where Samuelsson
#pekin2022
#pekin2022
Rosja jeszcze bez medalu skończy xD Samuelsson ma nieziemskie finisze, kto wie
#pekin2022
#pekin2022
TVP czy Eurosport jeśli chodzi o komentarz do Biathlonu?
#pekin2022
#pekin2022
Echh no i po Stanach
#pekin2022
#pekin2022
- 0
Od czego zależy w biathlonie czy strzelają na stojąco czy leżąco?
#pekin2022
#pekin2022
@snorli12: Każdy ma dwa strzelania na zmianie. Jedno jest na leżąco, a drugie na stojąco. W konkurencjach indywidualnych jak masz cztery strzelania to też dwa leżąc dwa stojąc.
- 0
Rosjanie to jednak umieją strzelać
#pekin2022
#pekin2022
- 728
- 393
@Morduchna: Rosja jako kraj ma bana na udział w IO z powodu skandali dopingowych, dlatego Rosjanie mogą brać jedynie udział jako członkowie Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. A więc formalnie nie reprezentują Rosji.
- 152
@Morduchna: Jeszcze dodam, że w przypadku pierwszego miejsca nie będzie grany hymn Rosji, ale fragment I koncerty fortepianowego Czajkowskiego. W Tokio było tak samo:

Ale ta Włoszka ma grube uda!
#pekin2022
#pekin2022
- 0
#pekin2022 nie ma polskich łyżwiarek szybkich dziś?
Ale małe różnice
#pekin2022
#pekin2022












#pekin2022