#pekin2022 Czyli można się dostać z czasem, więc spokojnie mogliby dać szansę naszej Natalii przed ćwierćfinałami, żeby osiągnęła konkretny czas
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@plackojad: To by jej dali odpowiedni czas do osiągnięcia uwzględniając jazdę samemu. Poza tym jadąc samemu wcale tak łatwej nie jest jak nikogo nie gonisz
  • Odpowiedz
@Erimar: Jest łatwiej, bo nie musisz się przejmować tym, że komuś zagradzasz drogę w niedozwolony sposób. Albo że nieodpowiedni ruch ciała powoduje, że rywal z przodu czy z tyłu wywala się na lodowisko.
  • Odpowiedz
Mam nadzieje, ze nie przyjmiemy Maliszewskiej do Polski, bo ja tu nie chce miec drugiego Bergamo. Wystarczy, ze po urodzinach Mazurka skoczyly zakazenia i mamy teraz pandemie Mazurka i RMF FM, nie chce miec pandemii Maliszewskiej. Ministrze Niedzielski czekam na odwazne ruchy. #koronawirus
#pekin2022
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurlapejter: Oczywiście że tak. W wywiadzie powiedział "Tak, miałem szczęście, ale to że tu jestem to efekt mojej pracy po 5 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu przez kilka lat".
  • Odpowiedz
@zar222 miałem na myśli to, że w danym konkursie powinni skakać z tej samej belki żeby było widać, że jest różnica między najlepszymi a naslabsyzmi
  • Odpowiedz