To, jak ten człowiek się zfrajerzył na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy, jest aż niepojęte xD Humor teraz typowo à la xayoo, na streamy irl niby ma pomysł, ale po pół godziny zaczynają się nudy i kończy się na oklepanym urbexie albo bezcelową jazdą po mieście. Znacznie przyjemniej mi się oglądało jak jeździł na uberze i ludzie robili kontent za niego. Teraz mam wrażenie, że udaje na streamach kogoś kim nie jest, jest
- konto usunięte
- marian-stefan
- DawidiXXX
- wasber
- whitecash
- +8 innych















#paramaxil #twitch