Chciałem podziękować wykopkowi, który załadowany po korek w Palantir narzekał tu ok listopada, że cena stoi na 10$ i nie wie, czy właśnie nie przehulał oszczędności życia. Pocieszałem Cię, że będzie dobrze. Już wtedy zwróciłeś moją uwagę na tą fenomenalną spółkę. Mam nadzieję, że nie puściłeś, jesteś zarobiony i na nowo sobie życie układasz :)
#gielda #palantir #pltr
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luk_1mex: "NIE WIEM JAK MOGLIŚCIE INWESTOWAĆ W PLTR, TRZEBA BYĆ DEBILEM, ŻEBY W NIEGO INWESTOWAĆ, PRZECIEŻ TO BYŁO OCZYWISTE ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Borntobefit: Dokupiłem. Spekulacja jak cholera po tej wycenie i ten lock-up ale są duzi klienci, fajne demo choć angielski techniczny u mnie leży ale mądrze tak opowiadali :D
  • Odpowiedz
Czy ktos trzyma tutaj #supercom? Profil dzialanosci podobny do palantir, podobno jakies nowe kontrakty itd, firma z Izraela, od kilku dni po cichutku rosna, sprzedalem dzisiaj w malym dolku ale zastanwiam sie czy nie odkupic

#gielda #spcb #palantir
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nalogowiec: Właśnie zagłębiłem temat trochę i to przez ten schodzący lock up z akcji zarządu - a wiadomo kiedy dokładnie to ma być? Bo nigdzie nie znalazłem dokładnej daty niestety
  • Odpowiedz
@powkmane: też niestety nie znalazłem daty, z tego co widziałem Palantir ma w lutym pokazać wyniki za ostatni kwartał, to może wtedy? na yahoo finance piszą, ze wyniki mają byc 16, ale na investing.com piszą o 11 lutego... tak czy tak trzeba trzymać rękę na pulsie ;)
  • Odpowiedz
Pierwszą spółką na ogień idzie:

Palantir Technologies
Skrót na giełdzie: PLTR
Kurs akcji na chwile obecną: 35.18USD ~ 131.2PLN
Przychody(2019): 739MLN
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vladowme: twierdzisz że firma jest na górce bo tak, spadnie do 30 bo tak i radzisz zeby ktoś zainwestował 1000zl na long term? czymej mnie z taką analizą.
Po 1 to nie research, po 2 gdyby to było takie proste to byś się nie bawił w 300$.
Dobrze chociaż, że nie trzeba pisac PRIV w komentarzu, żeby się tego dowiedzieć
  • Odpowiedz
Ja trochę mniejsze wartości( ͡° ͜ʖ ͡°), ale myślę, że te spadki to kwestia hype na gme i amc. Za tydzień pewnie wystrzeli
  • Odpowiedz