• 1
@jantarka: byłem. Jest słabo. Normalny sztorm. W zimę są dużo większe. Chciałem zrobić zdjęcie ale nic nie było widać, a nie dysponuje aparatem cyfrowym :) w zimę jak będzie to pójdę i ci zrobię parę zdjęć :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orkan. to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach