#orkan ok zaczęło padać śniegiem we wrocławiu
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Spartacus999: hehe 2/10
konto usunięte via Android
- 1
@japer: co usuwasz wpisy rejap?
- 3
Ej, nie wiem, czy ktoś już to dostrzegł, ale #orkan to anagram od #koran... Czy to jest ukryta opcja muzułmańska? Czy to ten mityczny, muzułmański an Europę potop? KONIEC ŚWIATA?!
#pytaniezdupy
#pytaniezdupy
JESTEŚ GENIALNY xD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@filiprock: w polsce też mają. i to rządowe
- 0
@gdziemojimbuspiatka: ale tam są lepsze
- 2
idzie orkan to Zasady zachowania się w przypadku wystąpienia wichury
#orkan #ciekawostki #mikroreklama
#orkan #ciekawostki #mikroreklama
48
Zasady zachowania się w przypadku wystąpienia wichury

temat na dzisiaj :)
z- 17
- #
- #
- #
Orkan. to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi za wszelką
- 7
@ButelkaBezKaucji: łupież
@ButelkaBezKaucji: jeśli zapraszasz...
- 1
Gdzie ten #orkan? U mnie za oknem spokojnie jak zawsze, lekko powiewa wiatr, 3,2°C, a na TVN24 klęska żywiołowa.
- 1
@maver: w Ścinawie na chwilę nie było prądu i całkiem nieźle wieje
- 1
#orkan dmucha już ? http://www.windguru.cz/pl/index.php?sc=250016
#wykopsmokersclub Czas iść zapalić na dworze patrząc jak #orkan ugina drzewa ;D
#orkan W Olsztynie zaczyna wiać. I nawet śnieg pada.
- 0
@Kisieliusz: Jak zerknę przez okno to tak troszku zawiewa.. przed chwilą jechałem autem to też taki drobny i mokry padał...
konto usunięte via Android
- 0
O kurczę,rzeczywiście pada coś.

















Zdjęcie kradzione.
Może wyjde na szluga to zrobie zdjęcie jak to wygląda teraz ;D
#mielno #orkan #koniecswiata2013
źródło: comment_UjCkMVSuoj0iKV4NTZgVkmQWiIzV6Xea.jpg
Pobierz