@sylwke3100: ja raczej nie, ale nie grałem nigdy tak długo jak Ty w jakąś mapkę to i moja sieć była zawsze znacznie mniejsza. Za to często natrafiam na problem ze stacjami, które mają wjazd tylko z jednej strony i wyjazd w jedną stronę. Jakieś przejeżdżające obok pociągi potrafią mi na takiej zawrócić w poszukiwaniu zajezdni (gdy najbliższa jest niedaleko, ale na torze w przeciwnym kierunku) i później objeżdżają spory kawałek
  • Odpowiedz
obserwuj @ sylwke3100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Piter232: @Piastan: racja - obserwuj, żeby wiedzieć jak nie grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio, tysiące lat gry, a on cały czas robi te same błędy, zero optymalizacji tras - wszystko robi naokoło, ostre zakręty spowalniające pociągi, tunele i mosty na kilkadziesiąt kratek korkujące trasy, blokujące się skrzyżowania (ostatnio nawet wrzucił swoje wspaniałe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: zazdroszczę, że masz taką gierke w którą możesz sobie nonstop grać i Ci się nie nudzi, bo chyba już od kilku lat widuję Twoje wpisy na temat tej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BlackWidower: To jest ta sama gra ale różne mapy
  • Odpowiedz
@sylwke3100: mam ochote zbudować zajebista sieć komunikacyjną i nie wiem czy odpalać factorio z pociągami czy Cities Skylines, do Satisfactory też wypuścili update z dronami wczoraj czy przedwczoraj, a tu jeszcze OpenTTD, sam nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#openttd
Da się jakoś automatycznie wymienioniac lokomotywy i pojazdy na nowe jak się zaczną psuć?

To mnie w tej gierce denerwowalo. Albo że pasazerow można było ładować i wyładowywać gdziekolwiek a nie w jakiejś miejsce w które chcą dotrzeć.

Są podobne gierki bez tych wad?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Official: @sylwke3100: Można, wybierasz jaki model ma się zmienić na jaki, i pod jakim warunkiem - np wiek. Pojazdy będą wtedy same zjeżdżać do zajezdni i przy okazji napraw zmieniać modele na nowe. Co do pasażerów to również są od tego mody, spróbuj zagrać scenariusz Poland by pAter czy jakoś tak, ofc zainstaluj wszystkie potrzebne mody z opisu. Robi się bardzo trudno przez tych pasażerów, uważaj o co
  • Odpowiedz