Oneplusowcy, czy to jest normalne? Telefon używany normalnie. W tym czasie jedynie co było odpalone to oficjalna aplikacja Wykop, Opera, 2 filmy każdy po około 5 minut na YT, przez chwilę mapy Google. Telefon odczuwalnie grzeje się w górnej części. W tym czasie było używane tylko wifi

W tle uruchomione jest ACR (program do nagrywania rozmów) oraz Kaspersky Baterry Life (bez niego jest jeszcze gorzej)

Telefon bez roota, oficjalny i najnowszy oxygenOS.
Pobierz
źródło: comment_CBDJ20ZQTgxhhPaXlZvqKsGnplwTHksS.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#oneplus #op3 #oneplus3 #telefony

Mam swojego OnePlus 3 już 1,5 roku, kupiony w oficjalnym sklepie OnePlus. Dziś zauważyłem, że po naciśnięciu mocniej ekranu na lewej krawędzi telefon "strzela" i wyraźnie czuć skok pod palcem. Wydaje mi się, że ekran delikatnie odkleja się od krawędzi. Miał ktoś z Was taki problem? Wysyłać na gwarancję?
Najnowszy wydruk na #cr10 Nie zauważyłem że miałem zmienione ustawienia prędkości więc miejscami warstwy lekko się rozjechały ale ogólnie jestem zadowolony. Po skończeniu loga 1+ zauważyłem problem i zmniejszyłem prędkość ręcznie na drukarce więc cała góra wyszła perfekcyjnie ;)
Przewód USB pewnie zostanie już na stałe (przez rozjechane warstwy siedzi bardzo ciasno a jak już częściowo go włożyłem to nie chciało mi się z nim siłować i polerować brzegów.
Wzmocnienie głośności nie
Pobierz
źródło: comment_kRZibkMKw93ZnKqN1zpoSvBrYNWV2iOL.jpg
Zamówiłem okleinę na swój telefon od dbrand i muszę powiedzieć, że jestem mega pozytywnie zaskoczony z jakości i efektu końcowego. Sądziłem, że robiąc to 1. Raz będzie wyglądać jak kupa, ale chyba udało mi się całkiem fajnie. Zgubiłem tylko gdzieś czerwone logo OnePlus ...

#oneplus3 #oneplus
Pobierz
źródło: comment_AuugKHKU7hM8Uy4MNOEDo3be5hexoibB.jpg
@K_u_Ba: zakrywa cały ekran, oczywiście poza zaokrągleniami. wszystko elegancko dolega. Powietrza u mnie nie widzę, ale jak naklejałem to mi kilka paprochów podleciało. Widać je tylko pod mocnym oświetleniem. W korzystaniu żadnej różnicy nie zauważyłem
@xGogi ale smartlock i tak trzeba paluchem przesunąć ;) Próbowałem parować z Pokemon go plus, ale za każdym razem muszę dodawać smartlock :/ Nie wiem czemu, słuchawki działają wyśmienicie.
Też macie od aktualizacji Oreo taki problem, że telefon nie zapamiętuje ustawień? Np. otwieram obrazek, pyta mnie, jakiego programu chcę użyć, wybieram i klikam "zawsze", a następnym razem znowu mnie o to pyta. Albo przenoszę coś z pendrive'a i eksplorer plików prosi o pozwolenie. Udzielam mu je, a następnym razem znowu to samo... Wcześniej tak nie miałem.
#oneplus3
@xGogi: masz na myśli wipe? Jeśli tak, to nie pomoże. Z tego co wyczytałem, to opcja "Soft"/"Miękki" jest odpowiednikiem "adaptive". Także jest to prawdopodobnie błąd w tłumaczeniu.
@xGogi ta Google Camera jak szybko zainstalowałem tak szybko usunąłem. Widziałem że niestabilne, ale nie mogłem włączyć w ogóle nagrywania :(
#oneplus #oneplus3t #oneplus3
Mam op3t.
Po aktualizacji androida do 8, na ekranie uśpienia (ambient display) mam zegar cyfrowy, i każda jedynka w części godzinowej na tym zegarze jest czerwona zamiast biała tak jak reszta cyfr. Też tak macie? Poza tym podświetlanie poprzez przyłożenie ręki jakoś gorzej działa
Od jakiegoś czasu zauważyłem, że mój telefon potrafi sam się wybudzić (tak z 1-3 razy dziennie). Po prostu leży sobie wygaszony na biurku i nagle ekran się zapala bez powodu. Roota nie mam, więc wirusa raczej wykluczam. Mieliście tak kiedyś?
#oneplus3 #oneplus