Oneplusowcy, czy to jest normalne? Telefon używany normalnie. W tym czasie jedynie co było odpalone to oficjalna aplikacja Wykop, Opera, 2 filmy każdy po około 5 minut na YT, przez chwilę mapy Google. Telefon odczuwalnie grzeje się w górnej części. W tym czasie było używane tylko wifi
W tle uruchomione jest ACR (program do nagrywania rozmów) oraz Kaspersky Baterry Life (bez niego jest jeszcze gorzej)
Telefon bez roota, oficjalny i najnowszy oxygenOS.
W tle uruchomione jest ACR (program do nagrywania rozmów) oraz Kaspersky Baterry Life (bez niego jest jeszcze gorzej)
Telefon bez roota, oficjalny i najnowszy oxygenOS.
























#oneplus3t #oneplus3
@Neaopoliti