Wpis z mikrobloga

Najnowszy wydruk na #cr10 Nie zauważyłem że miałem zmienione ustawienia prędkości więc miejscami warstwy lekko się rozjechały ale ogólnie jestem zadowolony. Po skończeniu loga 1+ zauważyłem problem i zmniejszyłem prędkość ręcznie na drukarce więc cała góra wyszła perfekcyjnie ;)
Przewód USB pewnie zostanie już na stałe (przez rozjechane warstwy siedzi bardzo ciasno a jak już częściowo go włożyłem to nie chciało mi się z nim siłować i polerować brzegów.
Wzmocnienie głośności nie jest jakieś szałowe, ale nie zależało mi na tym - od muzyki mam głośnik bluetooth i słuchawki, a nie głośniczek w telefonie.
Polecam wszystkim mającym #oneplus3
#druk3d
wajdzik - Najnowszy wydruk na #cr10 Nie zauważyłem że miałem zmienione ustawienia prę...

źródło: comment_kRZibkMKw93ZnKqN1zpoSvBrYNWV2iOL.jpg

Pobierz
  • 5
@przepraszamczytenloginjestwolny PLA, ustawienia standardowe w CURA 3.2 czyli nozzle 200, bed 60, fan 100%. Druk bezpośrednio na szkle z użyciem sprayu do włosów. zacząłem kilka dni temu na nim drukować i do taśmy malarskiej nie zamierzam już wrócić, zamiast bawić się z odklejanie mi fragmentów taśmy to po ochłodzeniu szkła wydruk łatwo odskakuje oraz nie mam już problemów z odchylających się rogami. Do tego powierzchnia jest super gładka.
Infill dałem na 30