Ręczni zawiedli, podgatunek stulejek pospolitych zamieszkujących mirko i żerujących na tagu #r---------l i #o----------------l w nocy przezylo chwilę załamania. Pozostalo tysiące pytań bez odpowiedzi. Łączmy się z nimi w bólu. #rio2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki to miły widok widzieć, jak Polacy spuszczają Chorwatom #o----------------l !!! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie byłem bardzo negatywnie ustosunkowany do #o----------------l ale...
Serio, siatkarze TEŻ p--------i?
Co się porobiło w tym roku?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Płacisz w podatkach na tych darmozjadów, a z całej tej prawie 250 osobowej ekipy sportowców większość to kompromitacje, finały B lub 4. miejsca.
#zenada #rio2016 #r---------l #o----------------l
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ej wrzućcie tego mema z zielińskim, co niby nie chce udzielić wywiadu i się śpieszy bo musi synthol wstrzyknąć hehe dobry jest a dawno go nie widziałem #o----------------l
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach