Brawo xD #o----------------l
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

wydac_Jadzke_za_Kokeszke
via iOS- 1
- 28
ORP Olimpijski W------l - wszystkie silniki na full power i płyniemy na Ocean S----------a.
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l
- 2
JESZCZE POCIĄGNIJ JESZCZE iiiiii to jest siódmy wynik hehe
#o----------------l
#o----------------l
- 2
Kolejny #o----------------l za nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle w temacie medalów. Albo skoczkowie albo nikt.
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l
Bonnie_Bear
- 2
@dondon: przecież nikt nie oczekiwał tu medalu.
konto usunięte
- 3
@dondon: To było wiadomo już dawno przed ZIO
- 9
czas na #o----------------l w panczenach
#pjongczang2018
#pjongczang2018
- 1364
Kiedy zaczynają się zapisy do kadry olimpijskiej na Pekin 2022(chciałem zobaczyć Chiny) i czy decyduje o przyjęciu kolejność zgłoszeń tak jak teraz?
#pjongczang2018
#o----------------l
#pjongczang2018
#o----------------l
- 933
@Scyzorro83: Ja startuję w saneczkarstwie więc szukaj sobie innej dyscypliny.
- 1255
@Scyzorro83: Nie wydaje mi się. Trzeba mieć jakieś kwalifikacje. Ja mam własne sanki i często zjeżdżamy z synkiem z górki na osiedlu. Więc mam doświadczenie. Nie kombinuj OK?
Diabeł złapał Polaka, Niemca i Ruska.
Dał im po dwie metalowe kulki i obiecał, że ich wypuści, jeśli zrobią z tymi kulkami coś, co go zadziwi.
Niemiec podrzucił wysoko jedną kulkę, zaraz potem podrzucił drugą i trafił nią w tę pierwszą.
-
Dał im po dwie metalowe kulki i obiecał, że ich wypuści, jeśli zrobią z tymi kulkami coś, co go zadziwi.
Niemiec podrzucił wysoko jedną kulkę, zaraz potem podrzucił drugą i trafił nią w tę pierwszą.
-
- 174
To jest twarz Polski na olimpiadzie :). To co robią nasi na olimpiadzie to jest prawdziwe Januszostwo olimpijskie , no ale synek ajfony i drogie kurtki bedo, a w samolocie można za darmo się nażreć
#o----------------l #polak #pjongczang2018
#o----------------l #polak #pjongczang2018
źródło: comment_x3aOwQdcyJSRdmCt5pzAS6BEc9cxBnkl.jpg
Pobierz- 91
@ex-02: inna beczka gdyby po takim czymś zapadł się ze wstydu a nie cieszył michę do kamery po zjeździe czy w "Halo tu pingpong" cieszył że wylosował pokój typu jedynka
- 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kaoen9: dla niego to i tak sukces. W PŚ był w "60"

- 4
Analitycy mieli rację to będą najgorsze igrzyska dla nas od dawna.
#o----------------l
#o----------------l
- 2
Justynie zamiast alka powinni dać jej sebka( ͡° ͜ʖ ͡°)
#o----------------l
#o----------------l
Komentarz usunięty przez moderatora
Niby #o----------------l trwa w najlepsze, ale co do Justyny to ja tam nie mam pretensji, swoje zrobiła w karierze, żebyśmy chociaz w kazdej dyscyplinie mieli takiego zawodnika co dawal tyle radości co Justyna, wiadomo, ze najlepsze lata ma za soba, ale ona juz nic nie musi tylko może ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pjongczang2018
#pjongczang2018
Ta muzyczka przypomina mi o #o----------------l
#pjongczang2018
#pjongczang2018












