Wszystko
Najnowsze
Archiwum
653
O tym jak PZN traktuje swoich podopiecznych

Tak, zdaję sobie sprawę, że Gonciarz nie jest zbytnio lubianą osobą na Wykopie, jednak warto obejrzeć ten film dla Michała Kłusaka, który przebył ciężką drogę aby wystartować w IO. Historia ta obrazuje, dlaczego zdobywamy tak mało medali na zimowych Igrzyskach.
z- 133
- #
- #
- #
- #
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Po w------l Polskoooo
Po cięgi Polskooooo
Nie wygrasz nigdy
Póki beton w związku jest!
#pjongczang2018 #o----------------l
Po cięgi Polskooooo
Nie wygrasz nigdy
Póki beton w związku jest!
#pjongczang2018 #o----------------l
827
Nietypowa sytuacja w PjongCzang. Polak pojechał 130 km/h... bez maski

Igrzyska w pigułce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z- 196
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 49
Patrząc jaki poziom reprezentują nasi na olimpiadzie to spodziewam się że w curlingu zamiast osób z mopami wystawimy stare baby które na kolanach będą przecierały lód szmatami.
#pjongczang2018
#o----------------l
#pjongczang2018
#o----------------l
- 9
@mlody_dziad: A przed zawodami jeszcze te szmaty pogubią XD
- 12
@mlody_dziad: Popisujesz się daleko idącym optymizmem sądząc, że nasze drużyny Curlingowe zakwalifikowały się na igrzyska.
- 127
Macie pretensje do ludzi, którzy są jakby nie patrzeć najlepsi w kraju i reprezentują Polskę, a blado wypadają w konkurencji z obcokrajowcami? Przecież to wina związku, ludzi odpowiedzialnych za ośrodki szkoleniowe, samorządów, byłych sportowców danych dyscyplin. I to też nasza wina że tolerujemy dziadostwo samego związku. Zbigniew Bródka specjalnie jeździł do Berlina na treningi i tylko dzięki swojemu samozaparciu i wsparciu bliskich i kolegów z pracy wywalczył nam medal, a politycy musieli


Jak już wspomniałem w jednym z moich wcześniejszych wpisów, nie boli to, że nasi w sportach zimowych są słabsi od Niemców, Norwegów, Kanadyjczyków, czy Amerykanów. Jako kibica i patrioty boli to, że przegrywamy sportowo jako kraj z takimi nacjami jak Łotwa, Kazachstan, Słowacja, o Czechach czy Słowenii nawet nie wspominając, bo tu już jest ogromna różnica. No i pytanie - dlaczego tak jest? Jesteśmy dużym krajem, wcale już nie takim biednym, a
@kuziu13: w czym druga grupa państw jest gorsza od pierwszej? Może są mniejsi i biedniejsi, ale czy to powód, żeby wstydzić się, że mają lepszych sportowców niż Polska?
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Przerobić tekst Torzewskiego na "Do domu Polsko" - znaleźć Mirka który by zaśpiewał i murowany hit na pierwszych stronach gazet
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@vundo: to ja - śmieszek i kradziej numer jeden
Od dawna mi brakuje porażek polskiej reprezentacji piłki nożnej, ale #o----------------l zdecydowanie to nagradza.
- 22
Co śmieszne ale prawdziwe....2 studia telewizyjne (TVP1 i Eurosport) i w każdym eksperci cisną na polskie związki i szkolenia zawodników XDDD
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l
- 2
@Fredericksen: i mają rację!
@Fredericksen: czyli musi być w tym prawda
- 259
Generalnie, to te wszystkie Związki Sportowe najlepiej jakby upadły i sobie głupie ryje porozbijały. Siedzą tam stare leśne dziady, pierdzą w stołki, przejadają pieniądze i tak się kręci karuzela s----------a. Później wielkie zdziwienie, że nie ma ani obiektów, ani młodzieży, ani planów rozwoju na przyszłość.
#pjongczang2018 #o----------------l
#pjongczang2018 #o----------------l
- 47
@jaqqu7: no na przykład taki polski związek curlingu. Słyszałeś Ty o tym?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@xDawidMx a Polo śmieje ci się twarz i bzyka pannę do której nawet nie miałbyś startu xDDD
Prezes od nart i śniegu może być tylko jeden.
źródło: comment_QjbDYXN2ei6Y1CZSs9xbAhw9cR6tCCL2.jpg
Pobierz- 3
Ej, ale gdyby nie było ministerstwa sportu to byśmy żadnego medalu nie zdobyli xD
#o----------------l #pjongczang2018 #4konserwy
#o----------------l #pjongczang2018 #4konserwy
Olimpijczyk na jakiego nie zasługujemy.Może by Nas obronił przed w--------m. #pjongczang2018 #o----------------l
źródło: comment_50uLt4yvSYCce8mN9T1109eNV7nVnJt2.jpg
PobierzTak trenują panczeniści w Polsce bo kryty tor to muszą sobie wybudować z klocków Lego.
#pjongczang2018 #sport #o----------------l
#pjongczang2018 #sport #o----------------l




















#pjongczang2018 #o----------------l #polskiyoutube
#gonciarz