@murarz_tynkarz_akrobata: też szanuje ogromnie, chłop nie dość że może zginąć albo poważnie się poturbować to zamiast się skupiać na zjeździe rozkminia czy narty dobrze przygotował pod śnieg, imponujący hart ducha...ale tak nie powinno być i w Polsce jak w lesie.
  • Odpowiedz
Patrząc jaki poziom reprezentują nasi na olimpiadzie to spodziewam się że w curlingu zamiast osób z mopami wystawimy stare baby które na kolanach będą przecierały lód szmatami.
#pjongczang2018
#o----------------l
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie pretensje do ludzi, którzy są jakby nie patrzeć najlepsi w kraju i reprezentują Polskę, a blado wypadają w konkurencji z obcokrajowcami? Przecież to wina związku, ludzi odpowiedzialnych za ośrodki szkoleniowe, samorządów, byłych sportowców danych dyscyplin. I to też nasza wina że tolerujemy dziadostwo samego związku. Zbigniew Bródka specjalnie jeździł do Berlina na treningi i tylko dzięki swojemu samozaparciu i wsparciu bliskich i kolegów z pracy wywalczył nam medal, a politycy musieli
kopalina - Macie pretensje do ludzi, którzy są jakby nie patrzeć najlepsi w kraju i r...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak już wspomniałem w jednym z moich wcześniejszych wpisów, nie boli to, że nasi w sportach zimowych są słabsi od Niemców, Norwegów, Kanadyjczyków, czy Amerykanów. Jako kibica i patrioty boli to, że przegrywamy sportowo jako kraj z takimi nacjami jak Łotwa, Kazachstan, Słowacja, o Czechach czy Słowenii nawet nie wspominając, bo tu już jest ogromna różnica. No i pytanie - dlaczego tak jest? Jesteśmy dużym krajem, wcale już nie takim biednym, a
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kuziu13: w czym druga grupa państw jest gorsza od pierwszej? Może są mniejsi i biedniejsi, ale czy to powód, żeby wstydzić się, że mają lepszych sportowców niż Polska?
  • Odpowiedz
Od dawna mi brakuje porażek polskiej reprezentacji piłki nożnej, ale #o----------------l zdecydowanie to nagradza.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Generalnie, to te wszystkie Związki Sportowe najlepiej jakby upadły i sobie głupie ryje porozbijały. Siedzą tam stare leśne dziady, pierdzą w stołki, przejadają pieniądze i tak się kręci karuzela s----------a. Później wielkie zdziwienie, że nie ma ani obiektów, ani młodzieży, ani planów rozwoju na przyszłość.

#pjongczang2018 #o----------------l
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach