Czy Gobert tutaj chciał podgryźć Mitchella tym komentarzem? Nie wiem, chodź się domyślam.

Utah na streaku 4 przegranych, chociaż w sumie 3 bo w tym pierwszym grały rezerwy. Pacers, Pistons, Cavs

"I watch some of these other teams like the Suns or Warriors, those guys are a step ahead of us in terms of winning habits…Devin Booker is playing his ass off defensively…Guys like that, they buy in,and you can tell they take
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justkilling: no bycie p----m francuskom zobowiązuje. Ale ma rację o tyle, ze w playoffach chłopaki muszą bronić man-to-man lepiej, bo rozgyrwanie obrony jazz nie moze się sprowadzać do schemowania przeciw Gobertowi. A tak było, chłopa wyciągasz i juz goście dają sobie za łatwo wjeżdżać.
  • Odpowiedz
@iAmTS: Kuzma, KCP, Harell - bardzo dobry sezon w Wizard, zwlaszcza Kuzma jak stal sie nr 1, nr 2 pod nieobecnosc Beala..

Taka ławka do były skarb dla Lakers, ale nie GM LBJ- musial sobie kumpla sprowadzic, ktory nie robi druzyny lepszym
  • Odpowiedz
#nba #nbastats

Z pięciu meczów:

Giannis - 30pts-12reb-11ast-3blk - to jego triple nr 28 w karierze i na miejscach 17-18 na liście all-time zrównał się z MJem. Bilans Bucks kiedy Grek notuje TD to świetne 24-4 (.857). Przy poprzednich okazjach, jak pamiętam pisałem o jego statsach sezonowych, również o ogromnej liczbie wykonywanych rzutów wolnych, to teraz coś innego - Giannis w karierze ma prawie 1.2stl/g i ponad 1.2blk/g. Z zawodników
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-zbies:

Though there is no clue on his ethnicity, he is believed to have German ancestry from his family side.


EDIT: musiałby mieć w prostej linii babkę lub dziadka z polskim paszportem, jeśli nie ma, to jego ew. paszport FIBA rozważałaby jak "kupiony", czyli zjadałby slot na jedynego naturalizowanego gracza, nie mogąc grać w okienkach eliminacyjnych. Na Mundial to my się raczej długo nie dostaniemy, a Eurobaskety są teraz co
  • Odpowiedz
@SenegalMamWSercu: w statsach wbrew pozorom nic nie jest czarne i nic białe, bo ciężko złapać zależność przyczyna-skutek. Suchy %W/L mówi że zespoły częściej wygrywają gdy mają zawodnika z triplem niż bez niego i to jest fakt.

Z drugiej strony, barierą najczęściej są asysty (wystarczy uzmysłowić sobie jaka jest kolosalna różnica pomiędzy liczbą double-double ze zbiórkami w porównaniu do DD z asystami). I teraz tak - jak zespół wygrywa, to zdobywa
  • Odpowiedz
@iAmTS: jest to rekord w erze play-by-play, poprzedni to rok 2008, mecz Hawks-Celtics i 0/6 tych pierwszych.

Procentowe szanse trzeba by wyliczyć dokładnie, ale tak mniej więcej masz 85% szans że nie stracisz piłki (mniej więcej 14% strat w NBA), 54% szans że nie trafisz rzutu (bo 1 - 45%FG) i potem jakieś 22% szansy że zbierzesz piłkę w ataku (wynika to z rozkładu zbiórek ORB vs DRB).

Zatem w
  • Odpowiedz