Wpis z mikrobloga

@AST0N: Stanęło na tym, że używa/używał różnych wymówek dlatego, żeby nie grać dla Sixers. Teraz zasłania się zdrowiem psychicznym. Dostał już 19 mln$ kary, a Sixers jeszcze go nie wytrejdowali, bo liczą na to, że wpadnie im jakiś All Star. Rózne oferty były im składane, ale latem to były nawet pakiety w stylu Malik Beasley + Patrick Beverley, no to myślę, że czekanie na coś lepszego nie jest błędem xddd Tym
@Wojt_ASR_: Właśnie zgubiłem się gdzieś w tych jego zasłonach dymnych, ale faktycznie coś mi świta z tymi problemami z psychiką. Z tego co mi się kojarzy to gdzieś czytałem wywiad, ze ogólnie tam w 76ers dość mocno go wspierają w tych wyimaginowanych problemach i głaskają po głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wymianka za Brodę? Co myślisz? :D
@AST0N: No te wspieranie to miało miejsce w zeszłym sezonie, właściwie do końca playoffów. Wtedy faktycznie zagłaskiwano go i mówiono, że ten skillset jaki posiada jest wystarczający. No ale playoffy go zweryfikowały, zwłaszcza jego mental, no a offseaon i później XD Tam też był ten problem, że u niego padła ta wymówka zdrowia mentalnego, więc no... Sixers musieli do tego podejść bardzo ostrożnie, ale imo dobrze to rozegrali.

No tego każdy