#nba #nbastats

Z nocy:

D. Murray - 32pts-10reb-11ast-3stl - triple nr 11 w karierze, jeszcze 2 i wejdzie do top50 w historii ligi. Biorąc pod uwagę obecny sezon, tylko Westbrook w lidze ma więcej takich meczów (9), a Harden i Jokic po tyle samo. 32 punkty to rekord kariery Murraya, 29 miał w zeszłym sezonie i w listopadzie. Było to jednocześnie 54 triple-double w historii Spurs, ale dopiero 6 na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba #nbastats

Mało meczów to szybkie dość.

Steph Curry - 27pts-10reb-10ast-2stl - było to 9 triple w karierze Currego, jest teraz samodzielnie na 5 miejscu listy all-time w Warriors, bo dziś wyprzedził Wilta (który miał 8 w ciągu 1,5 sezonu w SFW). Curry przegrał pierwszy mecz z triplem w karierze (czyli bilans 8-1). Samo GSW też przegrywa sporadycznie kiedy któryś z ich zawodników notuje TD. Od wejścia Currego do ligi,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba #nbastats

Sabonis - 11pts-23reb-10ast i 3/12FG - przed Litwinem było 70 przypadków zawodników którzy wykręcali linijkę na poziomie +11-23-10, ale po 1980, czyli w ostatnich ponad 40 latach tylko jeden - Cousins w 2018 (44-23-10). W Pacers jest to drugie w historii organizacji triple na poziomie +10-20-10, pierwsze miał też Sabonis - w listopadzie (16-25-10). Ostatnich 4 zawodników w lidze z więcej niż jednym triplem w sezonie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebastian9300: W Stanach w których zaszczepienie nie jest obowiązkowe dla udziału w imprezie masowej. Nie wiem czy się coś zmieniło ale mówiło się o wszystkich meczach poza Nowym Yorkiem i Californią
  • Odpowiedz
@iAmTS: Akurat wyjazdy może grać prawie wszystkie, więc zdecydowanie opłaca go się ciągnąć. Skoro innym opłaca się brać ogórów na 10 dniowe kontrakty, to tym bardziej płacić all starowi za siedzenie na dupie jest przegięciem. Szczególnie, że sam Durant z Hardenem nie do końca sobie radzą, a lepiej ich trzymać zdrowych na playoffy. Plus dając grać Irvingowi, jest jakaś szansa, że "poczuje klimat" i się ugnie dla dobra drużyny i
  • Odpowiedz