Jak być może wiecie, mamy już serwer testowy z plikami XTeam. Prace trwają i jest bardzo dużo do zrobienia. Mamy przeogromne możliwości konfiguracji serwera. Z takich wybranych rzeczy:
- będzie nowa klasa - Summoner
- nowe itemy, w tym wingi 3 poziom
- customowe inwazje potworów
- dynamiczny exp zależny od resetów
- automatyczny reconnect
Candy - Jak być może wiecie, mamy już serwer testowy z plikami XTeam. Prace trwają i ...

źródło: comment_BRXv5gdoxK4w0BnRG4wlDBYMz8I1YztR.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie co? Tak sobie poskakałem ostatnie parę dni po różnych serwerach i doszedłem do wniosku, że stare poczciwe #wykopmu chyba jest the best. :D

Może nieco krótko opiszę jak wygląda sytuacja z serwerem:
Przede wszystkim serwer normalnie działa, możecie grać, robić Grand Resety, ubijać mobki i bossy. Niestety mamy 2 poważne problemy:
Pierwszy jest taki, że co parę dni pogarsza się stabilność i trzeba robić postoje po parę godzin. Ostatnio Nowitam przeinstalował system
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Candy: Uprzedzę z góry parę pytań:
Na chwilę obecną nie planujemy resetu kont na serwerze. Reset będzie dopiero robiony, jak okaże się, że nie da rady przenieść bazy na nowe pliki.

Zostaje Sezon 2 i nie będzie Pay To Win. Będą ewentualnie pewne udogodnienia za donate, ale nic co by wpływało na balans gry i powodowało nierówne szanse wśród graczy. Utrzymanie serwera swoje kosztuje, ale jestem pewien, że znajdziemy idealne
  • Odpowiedz
#wykopmu #muonline jakby ktoś słyszał o jakimś powstającym serwie, albo takim który niedawno powstał, a jest spoko, admini są niezależni i nie dają podstaw, żeby w to wątpić, to piszcie;)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Małe info odnośnie #wykopmu:
W planach jest postawienie serwera na nowych plikach od Evolution Team. Mamy już serwer testowy. Od paru dni trwa konfiguracja. Roboty jest cała masa, bo możliwości ustawiania tego serwera są ogromne.

Kilka wybranych nowości:
-Są i działają Wingi 3 poziomu;
-Są także Ancient sety, aktualnie wymagają
Candy - Małe info odnośnie #wykopmu:
W planach jest postawienie serwera na nowych pl...

źródło: comment_SQ1VwwYdIHwQrRdGAOUaItVr0fdDgLGq.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy Grand Reset na #wykopmu już niebawem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mamy przygotowane kilka nagród do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ky0sHiR0: Nie gram i nie grałem na Wykopmu poza pierwszym "testowym" tygodniem gdzie serwer odpalony "for fun" niemal bez żadnych konfiguracji stał u kogoś w domu na kompie. Ja pytam o Greatmu a nie Wykopmu. Straciliście 75% graczy w 2 tygodnie więc coś jest na rzeczy.
  • Odpowiedz
Na nowym serwerze postaram się wytłumaczyć Wam dlaczego nie dodaliśmy do dropu Poison Bull Fighter. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
#muonline #webzen #sezon2 #mmorpg
Witam serdecznie. - Wszystkich fanów MuOnline i MMORPG proszę o wykop! ;)

Poszukuję osób które chciałyby uczestniczyć w testach plików serwerowych sezonu 2 gry MuOnline.

Celem testów jest wykrycie błędów i bugów których nie powinno być, które znacznie utrudniają rozgrywkę.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Candy: Launcherze opcje sa po hiszpansku? nie mam pojecia co ustawiam, do tego jak ustawie wieksza rozdzielczosc, zatwierdze i uruchomie gre, to przy nastepnym razie znow w launcherze jest ta najmniejsza rozdzielczosc?
  • Odpowiedz
Dobra, natestowaliśmy się już tego #wykopmu. Chyba pora zakończyć to wyczekiwanie i oddać serwer do Waszej dyspozycji.

START SERWERA W PIĄTEK 2 MARCA O GODZ. 19!

W piątek 2 marca o godz. 18 zostanie wyłączony serwer testowy i zresetowana baza. Po resecie będzie można rejestrować nowe konta. Godzinę później, czyli o godz. 19 zostanie uruchomimy serwer i rozpocznie się zabawa.
Candy - Dobra, natestowaliśmy się już tego #wykopmu. Chyba pora zakończyć to wyczekiw...

źródło: comment_wWf7HNa4CLjEngkqlyJy0eOda6O9BdR8.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Candy: Zawieście jakieś widoczne info bo będzie inba jak z 30 graczy na starcie nagle 15 spadnie z rowerka czy coś za autopicka xD
No i może jakaś promocja na innych stronach ʕʔ
  • Odpowiedz