Wesołych świąt zarówno dla całej ekipy spod tagu #wieczoreurodance jak i dla tych co nie obserwują nas.
A ode mnie nie eurodance, ale też blisko :P
@Maaska @Avogadrus @Zaybatzu @delnaja @AlexR @Pan_wons @aloszkaniechbedzie @jgoluch
#muzyka #80s #moderntalking #badboysblue #eurodisco
A ode mnie nie eurodance, ale też blisko :P
@Maaska @Avogadrus @Zaybatzu @delnaja @AlexR @Pan_wons @aloszkaniechbedzie @jgoluch
#muzyka #80s #moderntalking #badboysblue #eurodisco






![oggy1989 - [ #muzyka #80s #synthpop #pop #europop #moderntalking ] + #oggy1989playlis...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Uxjt0hPeDIuihPE3DiFQa0yR0hmVXl5W,w400.jpg)




















#muzyka #moderntalking #sylwester