Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dziś mamy niebezpiecznikowe kominy! Z przodu pasywno-agresywny nadruk, a z tyłu alternatywna wersja z kominiarką-wytnij-ją-sam-albo-nie. https://gadzety.niebezpiecznik.pl

Liczba ograniczona, więc kto pierwszy, ten lepszy :)

PS. Niebezpieczna Torba też jest w końcu do nabycia :D

#security #zdrowie #bezpieczenstwo #hacking #niebezpiecznik #modameska #modadamska #moda #zakupy #cyberbezpieczenstwo
niebezpiecznik-pl - Od dziś mamy niebezpiecznikowe kominy! Z przodu pasywno-agresywny...

źródło: comment_1590612945dA895Jm84N5zUVh6ZfgzNs.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nadszedł czas na kolejne #rozdajo
Tym razem #rozdajo dla tych co nie lubią zaparowanych okularów ( ͡ ͜ʖ ͡)
Własnoręcznie wykonane etui na okulary korekcyjne jak i przeciwsłoneczne. Rozmiar nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak widać etui pasuje do okularów o różnych rozmiarach, nawet dla różowych pasków.
Etui można przyczepić na pasku do spodni (Zdjęcie w komentarzach). Jest również możliwość przyszycia zaczepu dla
CasualMirek - Nadszedł czas na kolejne #rozdajo 
Tym razem #rozdajo dla tych co nie ...

źródło: comment_15905673365TMb5jI3QDLmJpY4f5paq6.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zawsze piorę spodnie i koszule na lewej stronie, ale zauważyłem że ubrania mocno zużywają się na zakończeniach i szwach właściwie wyłącznie na stronie prawej. I mam taką koncepcję, że pranie ubrań na lewej stronie tylko pogarsza stronę użyteczną.

Co sądzicie? Jak wy pierzecie ubrania?

#modameska #ubrania #modadamska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreation: mało rzeczy piorę na lewej stronie - tylko te które tego wymagają, jeśli chodzi o koszule to wybieram niskie obroty i wieszam na wieszaku później i dopiero na suszarkę (mam wtedy mniej prasowania). Wszystko też zależy w jakich temperaturach pierzesz i czego używasz do prania.
  • Odpowiedz
Kupowałem ostatnio różowej prezent na rocznice z intimissimi i generalnie bardzo spoko jakość i różowa zadowolona tylko na paczkę czekałem 2,5 tygodnia co przyprawiało mnie o lekkie w--------e
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki mamy dla was #rozdajo

Prywatnie jesteśmy stałymi bywalcami Mirko, raczej lurkujemy niż walczymy o bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jako że niedawno otworzyliśmy sklep internetowy thehandmadestuff.pl z ręcznie robionymi w Polsce gumkami do włosów, jako #januszebiznesu postanowiliśmy zrobić rozdajo.

Zwycięzca wygrywa 3 satynowe gumki z kokardą w kolorze złotym, różowym i lawendowym. Gumki wysyłamy na nasz koszt kurierem lub paczkomatem. Gumki powinny dobrze służyć różowej,
thehandmadestuff_pl - Mirki i Mirabelki mamy dla was #rozdajo

Prywatnie jesteśmy s...

źródło: comment_1590435676QpZ7cAPAouA2jhqeYucSlu.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki nawiązując do ostatniego wpisu organizujemy #rozdajo ubrań #fruitoftheloom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród wszystkich plusujących rozlosujemy kupon rabatowy na 100 zł do zakupu na dowolne rzeczy z naszego sklepu www.fruties.pl. Zielonki też biorą udział, losowanie będzie przez mirkorandom i odbędzie się 27.05.2020.

Dla tych, którym się nie uda wygrać mamy kupon rabatowy WYPOK na 15% zniżki na wszystko ważny
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy teraz się jeszcze nosi takie trampki typu Converse czy to już bardzo niemodne?


@Azulana: teraz tylko sandały do skarpet

Przykro mi taka moda, musisz tak chodzić ()
  • Odpowiedz