no i gitarka, Radomiaczek się utrzymał i z popcornem z ręku będzie oglądał co się stanie na dole : i spokojnie może podejść do meczów z Lechem i Górnikiem,.... szkoda tej kartki i wcześniejszych sytuacji ale biorąc pod uwagę końcówkę fart że jest 1 pkt : #mecz #radomiak #ekstraklasaboners #ekstraklasa
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
paki82
- 6

Atomus
via Wykop- 2
@paki82: ehh mogli dzisiaj iść po puchary dla fabuły to kurde spudłowali fajne sytuacje
paki82
- 1
@JKL789: niechaj Cię nie zwiedzie mój wpis i utrzymanie, Radomiak u siebie gra dla kibiców x 2 :) a z tymi lepszymi gra nam się jakoś lepiej, myślę że bedzie dobre meczycho
- 0
Hejka Mirki i Mirabelki!
Przewidywania po dzisiejszym dniu meczowym (w komentarzach screeny dla beziksowych).
Jak zwykle zapraszam do śledzenia tagu #mirkoanalizy oraz teraz na śledzenie mnie również w serwisie X (dawniej Twitter) i wyrażenia swojej opinii. Pozdrawiam!
https://x.com/MonFutStats/status/2053912944719638529?s=20
Przewidywania po dzisiejszym dniu meczowym (w komentarzach screeny dla beziksowych).
Jak zwykle zapraszam do śledzenia tagu #mirkoanalizy oraz teraz na śledzenie mnie również w serwisie X (dawniej Twitter) i wyrażenia swojej opinii. Pozdrawiam!
https://x.com/MonFutStats/status/2053912944719638529?s=20

- 230
#mecz
ehh
ehh
- 7
- 6
- 0
@uncle_freddie: naprawdę chciałbym spadek Forest
@MrFryteczka Też by mogli, ale ten statek już niestety odpłynął
- 2
#mecz jaka ta Cracovia jest dramatyczna w ataku, boże święty. Tu były 3 setki w doliczonym. Katastrofa
- 10
#mecz więcej mogli p-------ć że Cracovia nigdy nie zremisowała z Radomiakiem w lidze
- 4
#mecz #ekstraankieta25/26
Ocena meczu Cracovia vs Radomiak
- 1/10 41.9% (13)
- 2/10 16.1% (5)
- 3/10 9.7% (3)
- 4/10 0% (0)
- 5/10 3.2% (1)
- 6/10 3.2% (1)
- 7/10 6.5% (2)
- 8/10 0% (0)
- 9/10 0% (0)
- 10/10 19.4% (6)
- 0
@MrFryteczka: 2/10. Radomiak zaczyna wakacje, a Cracovia grając taki syf naprawdę spadnie z ligi
2/10. Radomiak zaczyna wakacje, a Cracovia grając taki syf naprawdę spadnie z ligi
@MrFryteczka: mają teraz 40 pkt, a 42 pkt to niemal pewne utrzymanie
- 0
- 0
#mecz radomiak nic nie musi
#mecz alez co komentator przed tym strzałem Sansa sie nagadal, ze szkoda ze Sans nie gra w pierwsyzm skladzie XD
- 0
Cracovia więcej stworzyła w ostatnie 5 minut niż przez pozostałe 90 #mecz
- 7
#mecz no to sprawdza się czarny scenariusz - Cracovia - Korona to bedzie finał o spadek xD
#mecz brawo Majchrowicz
@tyrytyty: nie tym razem niestety
- 2















