MAMY TO! LEGIA DALEJ W GRZE O PUCHARY!!!!!!!!!

JEŚLI GKS NIE WYGRA TO LEGIA W GDAŃSKU GRA O EMOCJE W MULTILIDZE ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #legia
tyrytyty - MAMY TO! LEGIA DALEJ W GRZE O PUCHARY!!!!!!!!!

JEŚLI GKS NIE WYGRA TO LEG...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vorky: tygrys pokazał czyje to terytorium...

...koniec końców i tak wyruchali mu samice jak się lizał po jajach ale to szczegół;)
  • Odpowiedz
To chyba koniec walki o utrzymanie w #pierwszaligastylzycia!

Żeby Górnik Łęczna pozostał w 1 Lidze:
- Górnik Łęczna musi wygrać oba mecze (Odra, ŁKS)
- Stal Mielec musi przegrać ostatni mecz (Polonia Bytom)
- Górnik (na ten moment) musi odrobić 5 bramek w
red7000 - To chyba koniec walki o utrzymanie w #pierwszaligastylzycia!

Żeby Górnik Ł...

źródło: utrzymanie

Pobierz

Czy Górnik Łęczna rzutem na taśmę utrzyma się?

  • Tak 8.0% (2)
  • Nie 92.0% (23)

Oddanych głosów: 25

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tyle dobrego, że skończy się to p---------e i lamentowanie, że Zagłębie może wejść do pucharów. Szkoda, że na końcówce sezonu ale chociaż jeden mecz spokoju będzie w multilidze. #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach