Ok, przyznam, że nie tego się spodziewałem.
słysząc co nieco, a także czytając opis #madeinabyss zdecydowanie spodziewałem się czegoś zupełnie innego...
czegoś krótko mówiąc słabego.
Tak więc zacząłem oglądać, spodziewając się, że po ma 3 odcinkach porzucę, a tu nie. 10 odcinków i mi mało, a kolejne po 1 na tydzień ( ͡° ʖ̯
słysząc co nieco, a także czytając opis #madeinabyss zdecydowanie spodziewałem się czegoś zupełnie innego...
czegoś krótko mówiąc słabego.
Tak więc zacząłem oglądać, spodziewając się, że po ma 3 odcinkach porzucę, a tu nie. 10 odcinków i mi mało, a kolejne po 1 na tydzień ( ͡° ʖ̯









Dzięęęęki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora