Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 2
konto usunięte via iOS
- 2
@botereq: w sumie ogranicza Cię tylko hajs, kup sobie macbooka pro za 5k nowego do tego zewnętrzny dysk na materiały bo 100 GB dostępnego w podstawowej wersji maca szybko zapełnisz
- 1
- 2
Mireczki, czy ktoś z posiadaczy #macbook mógłby mi zrobić ISO systemu z app store?
Wcześniejsza wiadomość:
Wcześniejsza wiadomość:
Mireczki, potrzebuję sobie postawić macOS (High Sierra najlepiej) na maszynie wirtualnej.
Głównym problemem jest to że nie mogę nigdzie znaleźć tego systemu do pobrania.
- 2
Mial ktos taki problem?
https://www.youtube.com/watch?v=cri1CFbnvxs
Mam tygodniowego aira, odpalilem dzis uwage na tvnowskim odtwarzaczu i cos takiego sie stalo. Youtube, Twitch, Udemy, wszystko smiga jak nalezy, jedynie tvn-owski player wariuje.
#apple #macbook #safari #macbookair
https://www.youtube.com/watch?v=cri1CFbnvxs
Mam tygodniowego aira, odpalilem dzis uwage na tvnowskim odtwarzaczu i cos takiego sie stalo. Youtube, Twitch, Udemy, wszystko smiga jak nalezy, jedynie tvn-owski player wariuje.
#apple #macbook #safari #macbookair
Zastanawiam się nad kupnem MacBooka Pro, a 30 października jest konferencja Apple. Wszyscy dziennikarze wskazują, że będzie przedstawiony nowy iPad, MacBook Air i MacMini.
Myślicie, że warto poczekać do tego 30-ego bo może wtedy macbooki stanieją? Czy lepiej teraz kupić bo aktualnie trwa promocja w Media Markt (-10%)?
#apple #macbook #macbookpro
Myślicie, że warto poczekać do tego 30-ego bo może wtedy macbooki stanieją? Czy lepiej teraz kupić bo aktualnie trwa promocja w Media Markt (-10%)?
#apple #macbook #macbookpro
konto usunięte via iOS
- 3
@Tygrysek22: bierz za 5130, mam takowego
- 3
@WLADCA_MALP: Onie, ktoś chce laptopa z innym systemem niż Windows, onie. Za laptopy z Windowsem także można zapłacić spokojnie +5k, i nikt nie mówi o tym.
Trzeba też pamiętać że MacBooki trzymają nieźle cenę, więc za ~5 lat nie straci on 80% swojej wartości.
Trzeba też pamiętać że MacBooki trzymają nieźle cenę, więc za ~5 lat nie straci on 80% swojej wartości.
Mam dwa laptopy. Jeden MacBook a drugi z windowsem. Jest jakiś sposób żeby przerzucić rzeczy z tego z Windows na tego z MacOS? Chodzi mi o kilka plików które ważą sporo wiec net odpada. Mam tylko kabel usb c usb c więc mogę połączyć dwa laptopy tym kablem jeśli to coś da. Nie mam żadnego pendrive itp. #macbook #apple #windows #informatyka
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
17
Mój MacBook Pro i odklejająca się warstwa ekranu, czyli Staingate w akcji

Stało się, problem z odklejającą się warstwą ekranu w MacBooku Pro dotknął także mnie. Jak poradzić sobie z aferą "Staingate"?
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki czego używacie do mycia ekranów swoich komputerów? To że mikrofibra to wiadomo, ale jakim środkiem?
#macbook
#macbook
Ziomeczki czy opala sie kupic macbooka air na c2duo, 8gb ram z 2009 roku za 750zl? Jako typowo lapek ultra przenosny do netflixa fb msng i yt. #technologia #macos #macbook
- 1
@MarioTheMirek: nie jestem w 100% pewny, ale z tego co pamiętam, to laptopy na c2d miały problem nawet z youtube w więcej niż 720p. fajnie by było gdyby ktoś to potwierdził.
@s3b4 @MarioTheMirek: MBA z 2009 ma układ graficzny GeForce 9400M, który faktycznie ma problemy z płynnym odtwarzaniem HD we współpracy z tym procesorem, ale MacBooki na C2D z układem GF 320M (czyli rocznik 2010, od 2011 C2D nie były stosowane i tym samym z Nvidii przeszli na Intel HD Graphics jako zintegrowana grafika) ładnie radzą sobie z odpalaniem nawet FHD w 30 klatkach
- 3
[dysk zewnętrzny zablokowany na macu]
Halko,
Orientuje się ktoś co trzeba zrobić, aby odblokować dysk zewnętrzny na macu?
Kiedy podłączam dysk, owszem, wyświetlają mi się pliki, jednak nie mogę nic na dysk zgrać. Tak jakby dysk był zablokowany. Pojawia się teź znaczek "zakazu postoju" hehe
#macbook #dysk #komputery
Halko,
Orientuje się ktoś co trzeba zrobić, aby odblokować dysk zewnętrzny na macu?
Kiedy podłączam dysk, owszem, wyświetlają mi się pliki, jednak nie mogę nic na dysk zgrać. Tak jakby dysk był zablokowany. Pojawia się teź znaczek "zakazu postoju" hehe
#macbook #dysk #komputery
- 1
@nick230: Do podglądu i szybkiej edycji używam PhotoScape X, całkiem niezły i do tego darmowy.
- 2
konto usunięte via iOS
- 1
@damist: U mnie wszystko ok.
konto usunięte via iOS
- 1
@damist: yup
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@miki97: rodzicom juz powiedziałeś?
Komentarz usunięty przez moderatora
@mirekkomputronikel: i tak i nie, do samej grafy nada sie, ale musi to byc wersja pro, gdyz dobrego ekranu potrzebujesz (dobre odwzorowanie kolorów), 16gb ramu i chcoiaz 6ta gen intela, a do adobe premiere najlepiej by siedziała grafika dedykowana i to dobra w miare, co w macach wiadomo jak jest.... za "pół ceny" maca uzywanego mozesz kupic nówkę lapka na windzie z i5/7 8smej generacji i GTX1050TI.
- 3
Da się podpiąć jakiś dysk do #macbook air 13 ,żeby zwiększyć miejsce? 120GB to mało, a chce miejsce na aplikacje itd..
@mati9815: nie można wymienić?
- 2





















Komentarz usunięty przez moderatora