@Headcrab_B: W tym środowisku posiadanie edgy poglądów jest wyróżnikiem statusu społecznego, przynajmniej w głowach tych ludzi. Normalne, że będą się prześcigać na to, który powie coś bardziej oburzającego, ale większości przejdzie z wiekiem.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: No przecież to właśnie tę lurkerową, uchodźczą elitę na wypoku bolało najbardziej - ciężko jest tutaj stworzyć szczelny sejf-spejs, przy jednoczesnym zaspokojeniu potrzeby atencji. Znalezisko mogą ci zakopać lub dodać nieprawomyślne komentarze, a jedyną radą jest ich masowe minusikowanie - co jest ultra widoczne, w znaleziskach dodawanych przez inner circle wypokowych szuro-prawaków.

No ale minusikowanie nie sprawi, że znikną - prawda?

Mikro? Tagi polityczne, czy to #neuropa czy #
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PiotrFr: paszporty szczepionkowe jest to element wstępnym do przyjęcia znamienia bestii. Ap 13:16 "I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub LICZBY JEJ IMIENIA. 18 Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yahoomlody: Ja przesiaduje głównie na tagach Meksyk i Brazylia i tam każdy próbuje jaki to on nie jest egdy, bo nie rusza go obcięcie łba. obraża gejów, czarnych itd. Za to znalazłem kiedyś hiszpańsko języczne Forro Gore i tam mimo tematyki jest sympatyczna atmosferka. Są nawet osobne działy dla m.in. LGBT i femboyów.
  • Odpowiedz