1. Kup myszkę Logitecha, chciej wymienić stopki/ślizgacze

2. Poszukaj informacji w Internecie, dowiedz się o darmowych zamiennikach

3. Zadzwoń do BOK'u, usłysz o końcu takich praktyk

4.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hemus: No ale tak właśnie się powinno robić - kupiłeś nasz sprzęt i wydałeś kasę - zużyła Ci się przydatna ale w sumie tania rzecz - damy Ci ją - a w zamian stając przed koniecznością zakupu nowej myszy/klawiatury/kamery etc. wybierzesz nasz produkt a nie " w---------j bidolu - mamy cie gdzieś ! "
  • Odpowiedz
  • 9
thanks #logitech

Szanowny Panie Kamilu.


Dziękuję za skorzystanie z naszego Wsparcia Technicznego Logitech.


Bardzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: Potwierdzam, Jak zalałem G15 colą to powiedzieli że niestety nie mają już części zamiennych i nie naprawią ale dali 50% znizki na wszystko w ich sklepie, to sobie G9x zamówiłem :)
  • Odpowiedz
No i dziś kupiłem zestaw bezprzewodowy logitech mk220. Klawiatura jak na wymiary-mobilność jest nadzwyczajnie wygodna. Jest trochę węższa niż moja 17" Toshiba :D Średni skok klawiszy.W sumie to kupiłem ten zestaw dla niej. Myszka jest słaba, bez wyrazu, ma tylko 3 przyciski. Całość za 90 zł. Będę testował.

#logitech #mk220 #bezprzewodowe #klawiatura #myszka #zakupy
g.....a - No i dziś kupiłem zestaw bezprzewodowy logitech mk220. Klawiatura jak na wy...

źródło: comment_OfxvE5RF9WTRMBerPXXtuWAjIw8Fzvbe.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HIIP: Załóż sobie konto w systemie pomocy logitech: przyślą kuriera, odeślą działające. Już do nich wysyłałem tę klawiaturę i myszkę. Ułamała mi się nóżka od klawiatury, a kółko od myszki skrzypiało. Naprawili wszystko za darmo w ramach gwarancji, choć uszkodzenie klawiatury było mechaniczne. Być może siedzisz za daleko od odbiornika/masz go z tyłu obudowy, spróbuj być bliżej/podłączyć bez przeszkód. Może być to jednak kwestia źle działającego nadajnika.

Ja nadajnik mam
  • Odpowiedz
Myszka coś mi świruje. Po naciśnięciu raz klawisza reaguje jakby naciskało się go przynajmniej dwa razy. Myszka to zwykły Logitech optyczny USB.

Zastanawiam się czy to zmęczenie materiału sprzętu czy coś się popierdzieliło w ustawieniach.

#sprzet #komputery #myszka #logitech
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczmar119: spoko:) jak ma byc wytrzymała to g500 i mx518 to są dobre wybory, znajomym działają lata mimo intensywnego uzytkowania. NIe babrałbym się w biurowe myszki, jak bardzo nie byłyby reklamowane ;) aa jeszcze w media jest troche logitechów ;)
  • Odpowiedz
mam opcje kupić kierownice Logitech MOMO Racing Force, za dobre pieniądze w sumie, ale bez zasilacza. Problem polega na tym, czy dostane gdzieś osobno taki zasilacz ? Jaki to ogolnie jest ? Jakiekolwiek informacje.

#logitech #kierownica #komputery
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach