Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 24
#seriale #leftovers #pozostawieni #theleftovers
Jako że za niedługo zaczyna się ostatni sezon tego genialnego i obecnie chyba najbardziej niedocenionego serialu, przypominam jedną z najlepszych scen. Dalej się dziwie, dlaczego Justin Theroux nie dostał żadnej nagrody. Jego gra aktorska to istny majstersztyk.
Jako że za niedługo zaczyna się ostatni sezon tego genialnego i obecnie chyba najbardziej niedocenionego serialu, przypominam jedną z najlepszych scen. Dalej się dziwie, dlaczego Justin Theroux nie dostał żadnej nagrody. Jego gra aktorska to istny majstersztyk.

Ostatni sezon #leftovers zbiera pierwsze recenzje. Na razie kosmiczna średnia 98/100. Jeśli będzie lepszy od drugiego, to chyba zabraknie mi skali, żeby ocenić.
http://www.metacritic.com/tv/the-leftovers/season-3
#seriale
http://www.metacritic.com/tv/the-leftovers/season-3
#seriale
- 1
@Mayki44: nawet jakbyniepaczec doceniło ten sezon mimo, że fanami poprzednich nie byli więc szykuję się coś świetnego
póki co jest najlepiej ocenionym serialem w 2017
http://www.metacritic.com/browse/tv/score/metascore/year/filtered?sort=desc&year_selected=2017
póki co jest najlepiej ocenionym serialem w 2017
http://www.metacritic.com/browse/tv/score/metascore/year/filtered?sort=desc&year_selected=2017
- 9
- 13
Najbliższy serialowy miesiąc zapowiada się naprawdę dobrze jeśli chodzi o premiery #seriale.
#trailerparkboys #leftovers #episodes #bettercallsaul #fargo
#trailerparkboys #leftovers #episodes #bettercallsaul #fargo
źródło: comment_K4cSzWwwVuTtJ4PYLccUSKtF0okzDJmT.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 6
@weshu szkoda że ostatni sezon leftovers
- 1
@Para_na_film: Bo wszystkie na tyle dobre, że szkoda pominąć. Dlatego kwiecień naprawdę ciekawie sie zapowiada jeśli chodzi o powracające seriale.
@PyraPrzeznaczenia uja z tego rozumiem xD
Komentarz usunięty przez autora
- 10
- 1
bedzie sztosss
@Krs90: będzie tylko 8 odcinków.
- 3
- 2
@jestem_legenda: Glitch moim zdaniem lepszy niż Leftovers, bardziej mnie wciągnął, Leftovers mimo, że dobry to momentami przynudzał i niektóre wątki są irytująco rozegrane. Lost to oczywiście klasyk i ma plusy i minusy ale jednak to serial legenda. Z Glitch się okaże, jeśli następne sezony będą trzymać poziom to może być to perełka wsród seriali.
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 6
@typowa_zielonka: Tak, świetny serial z bardzo ciężkim klimatem który nie każdemu może spasować. Nie jest to zdecydowanie serial do obiadku.
@typowa_zielonka: to jeden z tych seriali, gdzie im dalej tym lepiej
sami p-----------y w tym #leftovers
- 1
@quarox: sezon 2 jest duuuuużo lepszy od 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
SIATAFAKAP PATI
#leftovers
#leftovers
źródło: comment_HbpLWRviFhBwZdxRlUCo7YngL8h6S8mw.jpg
PobierzNie wytrzymałem, rozkleiłem się jak stare trampki przy finale pierwszego sezonu. Czas na drugi. #leftovers
@jestem_legenda: Drugi sezon IMHO jest jeszcze lepszy. Odcinek "International Assassin", to jedna z najlepszych rzeczy jaką widziałem w ostatnich latach.
@jestem_legenda: drugi to jest p--------e mistrzostwo swiata, powtarzam to tutaj od roku :D
Warto oglądać ten serial Pozostawieni? Nie wiem czy się za to zabierać, jeśli z góry wiadomo, że tajemnica zniknięcia nie będzie rozwiązana.
#seriale #pozostawieni #leftovers
#seriale #pozostawieni #leftovers
obejrzałem #leftovers bo mi tutaj polecali i jestem zawiedziony. sporo wątków, ale żaden nie jest porządnie rozwinięty, nie wiadomo o co chodzi (ale nie w ten fajny "tajemniczy" sposób jak w lost), niektóre postacie mają potencjał, ale są słabo przedstawione. klimat też taki sobie, jakbym nie ściągnął od razu dwóch sezonów i miałbym czekać tydzień na odcinek to pewnie bym sobie darował w połowie pierwszego sezonu. ten przetrwałem bo czytałem






















#leftovers #theleftovers
Komentarz usunięty przez autora
@Sim0n97: jezu ale p---------e XD Przecież jest pełno seriali, które są w Polsce po premierze w USA a i tak powstają do nich napisy - np. TWD czy GoT.
Pewnie im się nie chce robić bo serial jest mało popularny i tyle...