Lubię bardzo Różala. Ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny Dzisiejszy występ był żałosny. Rysa na fajnej karierze. Mogli mu dać na koniec jakiegoś kapcia do ubicia. #ksw
@DestroDevil: Niby tak ale różal jeśli to prawda co mówił to bardzo mocno podupadł na zdrowiu, od lat ma problem z kontuzjami więc raczej w tym upatrywał przyczyny
#ksw