• 47
Już widzę te kłótnie jak Bielecki wejdzie w połowie Marca
"nie weszłeś w zimie!"
"weszłem!"

/rok później Urubko wchodzi w styczniu

"weszłem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Urubko zszedł do bazy już , podobno fajek zapomniał.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#k2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śniło mi się że świat obiegła wiadomość że Urubko razem z Wielickim zdobyli K2 xD
Wielicki potajemnie dołączył do odłączającego się od grupy Urubko i na stare lata dokonał jeszcze jednego wielkiego czynu.
#k2dlapolakow #k2 #himalaizm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to się będzie działo w bazie, gdy już Denis tam dotrze. Obecnie chyba wyprawę relacjonują ekipy tvn i tvp. Kamery już pewnie nasmarowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#k2dlapolakow #k2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach