Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#k2dlapolakow #k2 #himalaizm Kiedy wracasz do bazy po ataku bez zezwolenia i spotykasz Krzysztofa Wielickiego w mesie.
źródło: comment_MVPC9cmJF5BCMS5BePLlbMgHZUcU49q4.jpg
PobierzJuż widzę te kłótnie jak Bielecki wejdzie w połowie Marca
"nie weszłeś w zimie!"
"weszłem!"
/rok później Urubko wchodzi w styczniu
"weszłem
"nie weszłeś w zimie!"
"weszłem!"
/rok później Urubko wchodzi w styczniu
"weszłem
Komentarz usunięty przez moderatora
- 12
- 206
- 9
konto usunięte via iOS
- 2
@pehuu: zapomniał pocałować stopek Jezuska
Komentarz usunięty przez moderatora
#himalaizm #k2dlapolakow #karkorum #k2
Alpy = alpinizm
Himalaje = himalaizm
Karakorum =???
No właśnie? K2 to Karakorum.
Alpy = alpinizm
Himalaje = himalaizm
Karakorum =???
No właśnie? K2 to Karakorum.
8
Bogusław Magrel: Denis Urubko poszedł pozbierać swoje rzeczy

Bogusław Magrel, szef Polskiego Klubu Alpejskiego, na antenie TVN24 stwierdził, że możliwy jest scenariusz, iż Denis Urubko wcale nie planował ataku szczytowego, a obóz opuścił samowolnie jedynie po to, by pozbierać swoje rzeczy. Może bowiem planować opuszczenie wyprawy na K2.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@bizonsky: co to kurde jest?! ja się pytam :)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 136
- 13
@ToTylkoPajonk: Urubko, nie weszłeś!
@ToTylkoPajonk: urwiesz mi od internetu!
Śniło mi się że świat obiegła wiadomość że Urubko razem z Wielickim zdobyli K2 xD
Wielicki potajemnie dołączył do odłączającego się od grupy Urubko i na stare lata dokonał jeszcze jednego wielkiego czynu.
#k2dlapolakow #k2 #himalaizm
Wielicki potajemnie dołączył do odłączającego się od grupy Urubko i na stare lata dokonał jeszcze jednego wielkiego czynu.
#k2dlapolakow #k2 #himalaizm
@00df00df: urubko skończyły się już banany i zaczął schodzić
- 125
- 20
Co to się będzie działo w bazie, gdy już Denis tam dotrze. Obecnie chyba wyprawę relacjonują ekipy tvn i tvp. Kamery już pewnie nasmarowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#k2dlapolakow #k2
#k2dlapolakow #k2
- 2
@rybak_fischermann: Oni może tak, ale ekipy telewizyjne to hieny. Nie śledzę w TV, ale na Twitterze znalazłem coś takiego:
Jałocha z TVN pyta Bieleckiego: „Będziecie sobie podawać rękę? Będziecie kontynuować wspinanie?”
Jałocha z TVN pyta Bieleckiego: „Będziecie sobie podawać rękę? Będziecie kontynuować wspinanie?”
@ZielonyZwyboru: no dziennikarze na pewno będą szukać sensacji. Poza mrozami w kraju dużo się nie dzieje, olimpiada się skończyła, o ekstraklasie lepiej nie mówić, więc trzeba kręcić temat
383
Kierownik wyprawy na K2: Denis Urubko schodzi

Denis Urubko schodzi. Obecnie jest w C2 - poinformował Krzysztof Wielicki na profilu Polskiego Himalaizmu Zimowego 2016-2020 im. Artura Hajzera w poniedziałek rano. Himalaista w sobotę oddalił się od zespołu, mówiło się, że sam chce zaatakować szczyt K2.
z- 141
- #
- #
- #
- #
- #
Na obrazku zostały przedstawione sanki, z których korzystał Urubko podczas przemieszczania się do c2
#heheszki #k2dlapolakow #k2
#heheszki #k2dlapolakow #k2
źródło: comment_zNdkl1ZMBRlrjKJKuhCT5GyBzBENlOLs.jpg
Pobierz

















#k2dlapolakow, #k2dlakazachow, #k2