Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Co polecacie jeszcze zakupić bo 10 kuponów zostało a już większość rzeczy wykupiłem co mnie interesowało.
#jd
#jd
- 0
@Mortias: codziennie o 17.00
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dobra daje 9.40
#jd
#jd
Daje 8.50zł za kupon
#jd
#jd
- 0
@strawberian: bogacze
DAM 13,40!
- 1
reboot, i jedynie 2 rzeczy zamówione.... i znowu
IMPORTANT MESSAGE:
Sorry, the order can not be submitted, please try again later. If you need further help, please contact contact-sg@jd.com.
Od czego to zależy...?
#jd
IMPORTANT MESSAGE:
Sorry, the order can not be submitted, please try again later. If you need further help, please contact contact-sg@jd.com.
Od czego to zależy...?
#jd
Kupię kupony od 7pln - oferty na pw.
#jd
#jd
- 11
wyobraźcie sobie gdyby allegro zrobiło takie kupony jak na JD XD
#jd
#jd
- 10
@ninetyeight: RIP Allegro
- 2
@Wychwalany: wystawienie wychodzi 15 zł wiec oplaca sie ;)
- 2
Dalej po anulowaniu zapychacza zwracają kupon ? Bo został mi ostatni.
#jd
#jd
@Mysciak: nie zwracają, a poza tym kto tak robił to mu anulowali kupony albo cofneli ordery jak chinczyk nie wyslal jeszcze
- 0
@lirycznywandal: Dzięki kumplu
- 2
Mirki przy płatności kuponem 10$ też macie błąd? #jd
- 1
Mirki macie jakieś ciuchy ( t-shirt , swetry ) które dzialaja z kuponem JD555?
#jd
#jd
- 2
Pomysł na zakup. Za 2 dolany głośnik BT pod prysznic. ( ͡º ͜ʖ͡º)
http://en.jd.com/product/674405.html
#jd
http://en.jd.com/product/674405.html
#jd
- 1
Dobra, mirki. Podbijam stawkę: Daję 5PLNów przelewem lub moje wszystkie dogecoiny(8709.85) za kuponik #jd
- 2
Ktoś może widział jakieś uchwyty do pompek? Ponawiam pytanie
#jd
#jd
- 0
- 1
dlaczego nie moge zrobic, zamowienia z kuponem:
pokazuje mi błąd przy wybraniu kuponu wartość zamówienia 10,42
zmienic ip? czy czekac do 17?
#jd
pokazuje mi błąd przy wybraniu kuponu wartość zamówienia 10,42
zmienic ip? czy czekac do 17?
#jd
@smoko1: mi też nie chciało wejść wczoraj, zmieniłem imię i numer telefonu i od razu przeszło
Ktoś na tagu wrzucał jakiś czas temu gdzie można sledzić tracking HKSP POP, mógłbym prosić o link bo znaleźć nie mogę?
http://r4v.pl/sledzenie/ - nie działa
http://trackitonline.ru/ - też nie działa
#jd
http://r4v.pl/sledzenie/ - nie działa
http://trackitonline.ru/ - też nie działa
#jd
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Dajcie jakiegoś spoko powerbanka od 10000mAh za ok 10$
#jd
#jd
- 2
Kupię kupony, zapłacę przez konto PeoPay
#jd
#jd
- 1
czy komuś coś wysłał cucol z legitnym track number bo coś za dużo ma tych fakeowych rzeczy teraz
#jd
#jd




















#jd