@Wojt_ASR: ok 30 euro napiwku, nie wiem ile rachunek wynosił, ale pewnie dość sporo bo drogo w cholerę tam jest ;)

Fajne koszulki z różnych są tam wywieszone na ścianach (finał LM czy koszulka Ronaldo z autografem) no i masa historycznych zdjęć :)
  • Odpowiedz
To co dziś się wydarzyło jest niesamowite. Zanetti w wieku 40 lat po zerwaniu ścięgna achillesa wraca do gry 2 miesiące przed wyznaczoną przez lekarzy datą, ponadto przez 10 minut zrobił więcej niż ktokolwiek inny przez cały mecz, zapoczątkował akcję bramkową przepychając przeciwnika jakby był 5 latkiem, a potem przebiegając kilkadziesiąt metrów z piłką przy nodze. Uwielbiam tego zawodnika :)

#mecz #inter #seriea
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qlimax3: w niemczech, włoszech a szczegolnie we Francji jest ogromny boom na okna z Polski. trzepia kase. włosi i francuzi sa lata do tyłu w produkcji i technologi. Teraz we francji dopiero zaczynaja docieplac styropianem bloki.
  • Odpowiedz