Facebookowe galerie niektórych dźwiewczyn to jest istne imperium beki. Zgadają się takie we dwie, tatuś kupił SONY ALFA CZYSTA i jedziemy w plener krejzolki, hehehe. W ogóle to dobrze, że wychodzą z domu czy tam łazienki ale efekty czesto równie mizerne. Normalny portret? Wszyscy takie mają! Lepiej wejść w krzaki, zboże czy inne siano i udawać, że to profesjonalna sesja zdjęciowa. Oczywiście musi być odpowiednia poza i wyraz twarzy. Napaczo sie w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach