Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Shady: idzie PW :)
- 1
jak ktoś ma już bf3, a kupił humble bundle, to z miłą chęcią przyjmę klucz
#humblebundle #battlefield3 #jestemmily
#humblebundle #battlefield3 #jestemmily
#gry #origin #humblebundle
Czy u jakiegoś wykopowego użytkownika Origina również występuje problem z pobieraniem zawieszającym się co kilka procent?
Grałbym w tego BFa już dawno ale to dziadowskie pobieranie doprowadza mnie do szału :)
Może trzeba coś w Firewallu pogrzebać?
Czy u jakiegoś wykopowego użytkownika Origina również występuje problem z pobieraniem zawieszającym się co kilka procent?
Grałbym w tego BFa już dawno ale to dziadowskie pobieranie doprowadza mnie do szału :)
Może trzeba coś w Firewallu pogrzebać?
- 1
@eXe1987: yes,sir
- 0
Gracias
- 5
Ile musze zapłacić by dostać te gry ?
http://www.wykop.pl/ramka/1616455/the-humble-origin-bundle/
Bo nie kumam zbytnio ;D Wytłumaczy ktoś ?
#humblebundle
http://www.wykop.pl/ramka/1616455/the-humble-origin-bundle/
Bo nie kumam zbytnio ;D Wytłumaczy ktoś ?
#humblebundle
@Deszczowy_Smok: uno dollaro minimum.
- 0
- 10
Mam zamiar pod tagiem #gorfagrozdajegry rozdać jeden set Humble Bundle (włąćznie z BF3 i SIMS). Do rozwiązania będą różne zagadki ;)
Zagadka 1 to zadanie szachowe, mat w dwóch posunięciach. Ruch białych.
Zagadka obowiązuje do 13:15 15.08.2013.
Rozwiązania
Zagadka 1 to zadanie szachowe, mat w dwóch posunięciach. Ruch białych.
Zagadka obowiązuje do 13:15 15.08.2013.
Rozwiązania
źródło: comment_A4Oep0Gfi3Tnn1tVUKLLt5DvbQ52XjYy.jpg
PobierzIle było sprzedanych bundle w ostatnim #humblebundle? #kiciochpyta
- 0
@mahitaji_anarudi: Dużo
@mahitaji_anarudi: Humble Deep Silver Bundle - sprzedano 473,585 sztuk za kwotę ok. 2,5mln dolarów. średnia na koniec - $5,25 :)
- 1
#humblebundle #humbleoriginbundle
Kto mi powie czemu za cholere nie chce wejść kod do SIms3 tylko przekierowuje mnie na stronę która nie działa...
Kto mi powie czemu za cholere nie chce wejść kod do SIms3 tylko przekierowuje mnie na stronę która nie działa...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MistrzuYoda: co więcej, w takim BZ WBK dostaniesz wirtualną kartę prepaid, bez umowy, do wydrukowania albo do trzymania w pliku pdf.
- 1
Mirki, mam pytanie odnośnie Origin Bundle, otóż pod większością gier są znaczki zarówno Steama, jak i Origina, to oznacza, że mogę sobie wybrać, pod którą platformę chcę podpiąć grę, czy że muszę podpiąć pod obie?
#kiciochpyta #humblebundle
#kiciochpyta #humblebundle
- 1
#origin
#humblebundle
Udało się komuś aktywować Sims 3? Origin odsyła do strony, a na stronie nie ładuje się formularz do wpisania kodu.
#humblebundle
Udało się komuś aktywować Sims 3? Origin odsyła do strony, a na stronie nie ładuje się formularz do wpisania kodu.
konto usunięte via Android
- 0
@MacFlays: origin zamula.
@MacFlays: tak, aktywowało mi się bezproblemowo :)
jak chcesz, podaj kod + login i hasło i Ci aktywuję :D
jak chcesz, podaj kod + login i hasło i Ci aktywuję :D
[ #humblebundle ]
Jeżeli ktoś posiada do oddania kod na Origin Medal of Honor lub Battlefield 3 proszę o kontakt.
Jeżeli ktoś posiada do oddania kod na Origin Medal of Honor lub Battlefield 3 proszę o kontakt.
- 1
Pobieram sobie gierki z #humblebundle i co chwila pobieranie sie zacina. Czy ktos poza mna tego uswiadcza? To wina zapchanych serwerów, czy coś po mojej stronie?
Gupie #humblebundle wspiera propagandę gejowską, więc z mojego zakupu centa nie zobaczą, już wolę całe prawie $5 dolców, dać na cztery pozostałe organizacje. :P
konto usunięte via Android
- 6
@rudy2007: powiedziałem kumplowi, że jedna organizacja była dla lgbt, a on do mnie: "spoko, wybrałem całą kasę dla human rights"
- 0
@Strigiformes: geniusz. :D
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wlasciwie to czemu nikt sie nie podnieca ze #defcon jest na #humblebundle za dolca? Spedzilem na samym singlu z 50 godzin. #gry


















Kolejna zagadka w której można wygrać gry z Humble Bundle. W poprzedniej wygrał @Dendroaspis i wybrał grę Dead Space 3 na Origin.
Zagadka nr 2:
a(n) = prime(prime(n))
a(n) > n(log(n))^2, as prime(n) > nlog(n)
@anisek Moja wina, ż enie doprcezyowałem w zasadach, więc trudno nei uznać. Następnym razem nie będzie tak łatwo