RY23 #hot16challenge2 prod. SIVY.
mam nostalgie sluchajac starszych graczy, od PDG zaczynałem przygodę z rapem mozna powiedziec
#hot16challenge2 #rap #polskirap
mam nostalgie sluchajac starszych graczy, od PDG zaczynałem przygodę z rapem mozna powiedziec
#hot16challenge2 #rap #polskirap
























Jak już tak nominują podziemie to polecam Goblina
Pierwszą postacią jaką robię w Simsach jest zawsze Goblin Malarz - zielonoskóry, obleśnie tłusty artysta-samotnik z fobią społeczną.
Urządzam mu w piwnicy mały przytulny kącik ze sztalugą, kibelkiem, lodówką, łóżkiem, prysznicem i koszem na śmieci, po czym zamykam go tam i usuwam jedyne schody na górę. Jego jedynym zajęciem jest malowanie obrazów. Całymi dniami tylko maluje i maluje i staje