@ajo48: zawsze cieszy ten Aron. Juz miałem pisać, że aż dziwne ż Ruzicka nic nie strzelił przy takim wyniku ale widzę, że dwie asysty zaliczył ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ajo48: a byłeś osobiście na tych lodowiskach? Znajomy kiedyś mówił mi, że na jednym z nich jest znacznie cieplej i można siedzieć w koszulkach. Tylko nie pamiętam które to.
  • Odpowiedz
@esdain: Byłem w Trzyńcu, ale na starym lodowisku.
Z tymi koszulkami to chyba w maju jak na zewnątrz jest ciepło, aż tak wysokich temperatur nie ma, no chyba że Twój znajomy jest anglikiem :) Im nawet 2 stopnie i zimny wiatr nie przeszkadzają w noszeniu podkoszulek.
  • Odpowiedz
@alienv: ale bym pooglądał takie show z tańczącym Leszkiem Laszkiewiczem, Wiesiem Jobczykiem, a to wszystko okraszone byłoby duetem prowadzących Danton-Bagiński ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Pytania do osób siedzących w temacie NHL:

League Pass jest do wyjęcia za kilkanaście-kilkadziesiąt złotych na cały rok przez VPN jak w przypadku NBA czy niezbyt możliwe?

#hokej #nhl
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@alienv Dość sporo brakuje. Z NBA cały sezon wychodzi chyba koło 50 zł, ale pewien nie jestem. Wolę opcję miesięczną, bo jak mi zablokują konto (chociaż już dwa lata z tego korzystam w ten sposób) to stracę tylko piątkę, a nie pięć dych jeśli miałbym jeszcze kilka miesięcy do końca subskrypcji.
  • Odpowiedz
@luke1793: Zawsze zostaje nhlgames sportsurge albo tego typu wynalazki ¯\(ツ)_/¯ Cena średnio przystępna na nasze warunki i fakt że mecze trzeba oglądać po nocach więc większość się prześpi
Dużo lepiej wychodzi KHL gdzie płaci się 3.80zł za mecz, to nawet szkoda szukać streama wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz