Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
- 0
Cześć z tej strony Adam, a właściwie to Bon Żur hehe, bo dzwonie do Pan selekcjonera z Paryża. Niesamowita historia, że się jednak dodzwoniłem. No ale już dobra i nie zajmuję linii. Małe pytanko do Pana Czesława o jego TOP 10 dziennikarzy sportowych w Polsce. Dzięki wielkie i pozdrawiam całą ekipie. Merci Boku
#kanalsportowy #hejtpark
#kanalsportowy #hejtpark
źródło: comment_1655927610qNvL5fsSs3MBGGCKiGit2w.jpg
Pobierz- 25
- 14
Wymyśliłem trudne pytania dla pana trenera, w sam raz na HEJTPARK:
Michniewiczu Czesławie, czy lubi Pan żurawie?
Kochany Panie trenerze, czy jeździ pan na rowerze?
Pytanie
Michniewiczu Czesławie, czy lubi Pan żurawie?
Kochany Panie trenerze, czy jeździ pan na rowerze?
Pytanie
- 0
dopiero włączyłam.
Dodzwoniły się mirki, które chciały Czesiowi pyskować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalsportowy #kanalbekowy #711 #hejtpark
Dodzwoniły się mirki, które chciały Czesiowi pyskować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kanalsportowy #kanalbekowy #711 #hejtpark
- 0
Konwencja programu to #hejtpark ale my się poliżemy po jajach #kanalsportowy
XDDDDDDDDDD Czy warunkiem wejścia na antenę jest posiadanie IQ 78 i powiedzenie, że szanujecie osoby przed kamerą?
#kanalsportowy #hejtpark
#kanalsportowy #hejtpark
@Shatter: bezpośrednia linia z Zespołem Szkół Specjalnych
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Ale wazelina, nie idzie tego słuchać
#hejtpark
#hejtpark
- 15
Dwa kolejne telefony w #hejtpark Sami oceńcie czy to ta jedna i ta sama osoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #kanalsportowy #michniewicz #heheszki #kanalbekowy
#mecz #kanalsportowy #michniewicz #heheszki #kanalbekowy

@Shrug: 200% ze to inni ludzie i dzwonia z zupełnie innych pomieszczeń, u pierwszego az reverb słychać mimo ze mówi ciszej, drugi mówi głośniej i blizej słuchawki, a pogłosu brak
@Shrug Według mnie dwa totalnie różne głosy, do tego mówią w zupełnie inny sposób. Wiadomo, że do programu z najlepszym przyjacielem Krzysia nie puszczą telefonu od byle kogo, ale bez przesady z takimi teoriami spiskowymi xD
- 2
Nagrany wcześniej live raczej, jak nawet telefon się nie wyświetla xD
#hejtpark
#hejtpark
to niezłe telefony, chyba z reżyserki
#hejtpark
#hejtpark
- 6
Nikola o ile wywalczy XDDDDDDDDDDD Co Ty Czesiek p--------z za głupoty XD. Za to Puchacza, to weźmiesz, bo Ci telefon na karte doładował?
#hejtpark #reprezentacja #kanalbekowy #kanalsportowy
#hejtpark #reprezentacja #kanalbekowy #kanalsportowy
- 1
@blyskotliwy: Przecież Puchaczowi wychodzi średnio co 10 mecz. W większości spotkań biega bezproduktywnie rozrzucając centry z celnością na poziomie 15% XD
@dge22: chyba nie skumałeś o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/65903301/mam-taka-teorie-ze-puchacz-to-tak-naprawde-przebra/
https://www.wykop.pl/wpis/65903301/mam-taka-teorie-ze-puchacz-to-tak-naprawde-przebra/
Pan prezydent odniósł się już do tematu i nie waracajmy do tego. Wszystko zostało powiedziane. To specjalnie operacja i tyle.
#kanalsportowy #hejtpark
#kanalsportowy #hejtpark
źródło: comment_1655921778EEymkDAxeRdGcxkXwmUBNu.jpg
Pobierz

















#kanalsportowy #mecz #hejtpark