Jak myślicie, kupować Path of Fire na tej promocji bezpośrednio od twórców za ~65 zł, czy poczekać na następną okazję na cdkeys i kupić za ~45 zł? Mam pewne obawy co do kupowania na cdkeys, bo słyszałem, że bana można wyrwać, ale chciałbym usłyszeć Waszą opinię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#guildwars2 #gw2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzienny: podobno kiedyś jakiś dev czy ktoś tam z ArenaNet wypowiedział się, że kupowanie z innych stron niż bezpośrednio od twórców wiąże się z banem. W rzeczywistości wokół tej wypowiedzi narosła legenda, bo zostało to źle zrozumiane i przetłumaczone i w rzeczywistości chodziło o to, że on nie poleca kupowanie z keyshopów, bo zawsze istnieje ryzyko, że taki klucz jest np. kupiony ze skradzionej karty kredytowej itd - no ale
  • Odpowiedz
nigdy nie gralem a kupilem gw2 nie wiem co tam sie dzieje jest ktos kto by pogral ze mna w party? mam zboostowana postac do 80 lvla
#gw2 #mmo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vrt1337: graj sobie na luzaku, przechodź misje fabularne, odkrywaj mapy, rób eventy itd. Punkty umiejętności rozdawaj jak się podoba, reset jest śmiesznie tani. A ekwipunkiem do 80 nie ma co się przejmować. A boostu nie rób, bo i tak masz skalowanie, odkrywanie map to jedna z większych przyjemności w tej grze
  • Odpowiedz
Wiem że wiele osób nie poleca boosta. Ale ja się z tym nie zgodzę, gra mi jakoś bardzo nie podchodziła dopóki nie zacząłem grać w dodatki które są od 80lv. Ale to wszystko kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@mocny_kfas: Daily to 2g codziennie + ewentualne matsy, login rewardy to spoko źródło golda przez mystic coiny/laurele, fractale mimo, że niepozorne, to dają sporo siana - szczególnie na wyższych tierach. Dodatkowo Pvp jest dobrym źródłem zarobku, o ile lubisz ten tryb. Mapa Istan z Living World 4 ma bardzo dobry metaevent, który przynosi sporo golda, a jest co dwie godziny. Nie wiem w sumie co jeszcze, ale na pewno coś
  • Odpowiedz
zaczynam grać w gw2, czy od razu kupować jakieś dodatki czy wbić sobie 80lvl i dopiero wtedy? Te dodatki dają jakieś bonusy albo dodatkowy content przed 80lvlem?
#guildwars2 #gw2 #mmo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde faja. Po 2 latach przerwy pobrałem gw i nie wiem co jest grane. Gra się już trochę starzeje ale ogólna wizja artystyczna dalej mi się podoba.
#gw2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nowyyy: Trzeba przyznać, że Arena świetnie projektuje swoją grę, ten styl, bogactwo map, ciekawe pomysły. Jedno z najpiękniej namalowanych mmo
  • Odpowiedz
@Nowyyy: ja miałem przerwę między HoT a PoF (około półtora roku). Wróciłem jakoś dwa miesiące po premierze PoF i jest tyle zmian, nowych rzeczy, mechanik, osiągnięć, przedmiotów, itd., że do teraz to ogarniam.
  • Odpowiedz
Witam. Szukam polskiej gildii, najlepiej jakiejś nowej, lub graczy dopiero zaczynających przygodę (nie szukam gildii z kilkutenim stażem). Jestem ogarnięty w raidach i fraktalach, więc zawsze coś tam podpowiem nowym, czy wespre gildiowo. Jeżeli jest tu jakaś grupka osób, bądź gildia, proszę o odzew :)
#guildwars2 #gw2
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Illujanka: Przyznam szczerze, że nie myślałem, że ktoś tutaj w ogóle odpowie xD Jeżeli nadal zainteresowana to podaj mi swój nick na pewu czy cuś. Swojego nie pamiętam, a dopiero zacząłem pobierać grę i idzie jak krew z nosa xD
  • Odpowiedz
#guildwars2 #gw2
Czy tylko mi ten nowy legendarny long bow przypomina skina chaos long bow :x? Miałam nadzieję, że dadzą jakiś mroczny skinek, bo mamy roślinną legendarkę, która strzela kwiatkami xd...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

We are happy crew [PVE/WvW/Fraktal Polish Community]
Witam, chciałbym zaprosić polskich graczy GW2 zainteresowanych wspólnym poza gildyjnym raidowaniem, robieniem fraktali, a także WvW. Celem tego community jest zrzeszenie polskich graczy lubiących wymienione wyżej tryby gry na wspólnym serwerze Discord. Przede wszystkim szukamy graczy którzy są nastawieni na wspólną zabawę we wspólnym gronie. Dla nas będzie liczyć się wspólna zabawa i odstresowanie się po ciężkim dniu w pracy/szkole.

Co oferujemy:

- wspólne wypady na raidy, WvW
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodałem kolejne 8gb ramu, mam teraz 2x8 w dual channelu te same i dysk ssd na system, i HD z optane.
Jak w mieście miałem 40 fps tak teraz mam 55-60 w #guildwars2 ta gra z włączoną przeglądarką zajmuje ponad 8 gb ramu, ta odrobina naprawdę zrobiła różnicę, aż się zdziwiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #chwalesie #gw2
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gw2 totalnie mi się podoba ale musze zrezygnować ze względu na questy, wszystko fajnie, system walki super, oprawa audiowizualna super ale te questy są przerażające (przynieś, zanieś, pozamiataj)
#gw2 #guildwars2 #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fafik101: GW2 ma jedne z najlepiej rozwiązanych questów w mmo. Swego czasu to była wręcz mała rewolucja. Oczywiście wiadomo że standardowo fabularnie itd. to są gówna, nic na miarę głębi fabularnej Wiedźmina itp. Ale nie musisz łazić za npcami. Po prostu wchodzisz w obszar questa, robisz swoje i samo zalicza. Eventy podobnie, możesz się dołączyć do jakiejś walki z bossem w trakcie trwania bo wydarzenia dzieją się niezależnie od ciebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Fafik101: serio questy są nudne? Podlej roślinki, obroń uprawe poszedł szkodnikami, zamień się w świnie i szukaj trufli? Chyba nie zrobiłeś 100% świata skoro twierdzisz że są nudne. Mi zrobienie 100% na obu postaciach sprawiło frajdę.
  • Odpowiedz
@Fafik101: będzie z kim grać, jak będziesz w opuszczonej okolicy to gra sama zaproponuje przeniesienie na bardziej zaludniony serwer i jeszcze buffa do expa dostaniesz
  • Odpowiedz