Wpis z mikrobloga

Koleś w wczorajszym streamie powinien wypowiedzieć się przez maks 5 minut, streścić cała zaistniałą sytuację, przeprosić dzieci, a w szczególności ich rodziców, wyrazić skruchę i wyłączyć transmisję. Bo to co robił przez cały wieczór to było pogrążanie samego siebie. Nie wybieli się teraz wytykając błędy i szukając haka na innych jutuberów. Smród pozostanie na zawsze, ten człowiek już jest mentalnie zgnieciony.
#gural
  • 4
@Giru: Myślę, że mogło mu chodzić nie tylko o probę wybielenia się, ale również o pokazanie, że inni youtuberzy też łamali regulamin YT( nie chodzilo o pokazanie ze robili to samo)- tak dla manipulacji i w razie problemow z banem, moglby zaszkodzic innych ... Ale to tylko moja interpretacja ¯\_(ツ)_/¯
@Kalypsoo: Jeśli ta manipulacja miała mu przynieść rozgłos to się udało, szkoda tylko, że w takim stylu. Jestem ciekaw kiedy świat o nim całkowicie zapomni, bo jego "fenomen" raczej długo nie przetrwa, a pewnie niedługo znajdzie się jakiś inny "celebryta", który zmusi ludzi do wnikliwej obserwacji.