Ale gural musi mieć jakąś chorobę. Wczoraj płakał, dzisiaj jakieś jazdy ma i heheszkuje. Co to może być, rozdwojenie jaźni?
#gural
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czyli w sumie po tym co mówi - To Rafonix stworzył potwora na podróbę siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Rzeczywiście mam takie wrażenie że Gural wziął wszystkie najgorsze cechy jutuberów i wykreował siebie.
W sumie nie ważne co Rafon powiedział czy obłudnik czy nie, ważne że Plastuś teraz główkuję jak się wyplątać z tych afer z kosą, donejtami itd. Ważne że
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpalony live u Gurala = się dymy stulecia z Rafonixem mam nadzieje ze chudy byk jeszcze się odpali bardziej na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach