Jak ten typ mnie w-----a, aż się prosi żeby mu jeszcze raz w--------ć ale tak solidnie
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z kulfonem to trzeba jechać do końca, wczoraj wielki płacz i branie wszystkich na litość, dziś próbuje kręcić beke i cieszy tą plastusiową mordę.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie nie ważne jaki jest Rafon, ważne że Plastuś teraz główkuję jak się wyplątać z tych afer z kosą, donejtami, podrabianiem itd. Ważne że plastuś będzie czerwony, dobra robota Rafon. Teraz uczeń mistrza główkuje jak pokonać w gadce swojego guru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural #rafonix
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A donejty i tak mu lecą jak p------e. Dzieciaki jednak się nabrały na ten jego płacz i jeszcze długo się będą nabierać. Jak tam się zadziała prokurator, nie zostaną postawione mu jakieś zarzuty czy coś, to on nie zniknie z yt i nadal będzie kosił pieniądze na dzieciach. Mam nadzieje, że tam Snierzyn działa i ujebiecie go w końcu.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

edofil próbuje być śmieszny z tym "lord oza", troszeczkę nie wychodzi kulfonowi.
#gural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach