@4gN4x: No więc tak to można tłumaczyć ^w^
na przykłąd niektórzy nazywają mnie lisem pomimo tego ze NIE jestem rudy

zaraz zaraz czy to nie jest sugestia że jestem nieuczciwy!?
swoją drogą widzę że to wycinek jakiegoś bobrazka masz gdzieś pełna wersję?
  • Odpowiedz